top of page
Search

Algab kahenädalane uute sageduste allalaadimise aeg


Peale pööripäeva joondust on alanud uute sageduste ja ühenduste allalaadimise aeg.

Esimesed kaks nädalat on uute sageduste vastuvõtmine just kehatasandisse ning koos uue aasta saabumisega algab suurem uute energiate ja enda elutee etteloomine 2024. aastasse.

Järgmise nädala täiskuu energiad toovad nähtavale järgmise aasta väljakutse tuuma, mis on vastutus enda elutee eest, iseseisvumine ning uue suuna iseseisev käivitamine enda hinge loomingu suunda.

Täiskuu energiad toovad nähtavale need teemad, kus on vana elu otsa saanud ning kus on vaja juba praegu sisse tuua uus ülesehitus ja uue suuna/toimimise valik.

Selle aastalõpu energiatega lahkub paljudel vana teadvus kehatasandist ja see võib tekitada äraeksimise või kaose tunde ning seepärast on vaja koos lahkuva teadvusega koheselt allalaadida uus elusuund.

Praegu võib olla keeruline, kuna vana lahkub jõudsalt, kuid uus ei ole veel nii hästi kättesaadav, sest tähelepanu on ikka veel vanas kinni.

Seepärast oleks hea teha taotlused uue ellu vastuvõtmiseks, uue äratundmiseks ning olla avatud toetusväljadele, mis isiklikult toetavad enda uusi valikuid.

Kuna esimene allalaadimiste aeg toimub kõige intensiivsemalt kuni 2. jaanuarini, siis oleks hea teadlikult sellel ajal tähelepanelik olla, millel hoitakse enda tähelepanu. See on ka tugevamalt enda tunnetes, mõtetes ja keha energiates tunda. 

Kõik, mis on väga intensiivne, oleks hea enda energeetikas teadlikult vabamaks lasta, neis energia seostes toimub suur muutus ehk ümbersünd. Teisisõnu vana sureb ja algab uue sünd.


Lihtsamalt läheb, kui ollakse teadlik:

  • Kõige suurem ümbersünd hakkab toimuma keha tasandis.

  • Kehatasandis tekivad kõige suuremad muutused juba esimese poole aastaga.

  • Paar esimest nädalat on oluline enda keha toetada leebete, pehmete ja toetavate energiatega.

  • Praegu tulevad esile need hinge kontaktid, mis on mõeldud algava perioodi ülesehitamiseks, uue missiooni algatamiseks ning planeedi uue toetusvõrgustikuga kontakti saamiseks.

  • Paljud vajavad abi üleminekuks uude toimimisse, algsete koodide kättesaamiseks ja enda sees ühendamiseks. Ära jäta ennast selles üksi. Suured allalaadimised toimuvad järjest, mõnikord on abi juba kellegi lihtsast sõnumist, et end uuele ümber häälestuda.

  • Osadel hingedel oli missioon hoida tugevamalt planeedil ja endas neid koode, mis on seotud just praeguse ajajärguga. Neil toimub praegu kõige suurem ümberlülitus protsess, kuna laetakse alla ainult kõike uut, mida inimkond hetkel ümbersünniks vajab. Kui Sina oled see, siis Sul toimuvad praegu kõige suuremad energeetilised ümbermuutumised, kuna Sa laed inimkonnale alla uut teavet/teed ja valmistad ennast kehaliselt ette juba praegu nendeks muutusteks, mille kogu inimkond teeb läbi alles järgnevatel aastatel. Neil hingedel on hetkel missioon kogu mälu järgnevaks perioodiks alla laadida.

  • Esimesed allalaadimised toimuvad närvisüsteemi ja neerude seostesse, kust vabanevad praegu eelmiste ajastute hirmud, katastroofide seosed jms.

  • Algab vana loomingu vabastamine esimesest kolmest alumisest keskusest. Muutub seedimine, seksuaalsus, loomingu seosed nende keskustega.

  • Algab sisemise TARKUSE käivitamine ja selle rakendamine enda eluteel.

  • Toimub esimese võrgustiku taaskäivitamine algenergiate loomiskoodide pealt. Planeedil ärkavad uued väekohad või toimub vanade väekohtade uuesti esiletulek algsete koodide kandevõime pealt. See kõik toetab ümbersündi. 


Tea, et midagi ei ole valesti ega ka halvasti. 

Kõige lihtsam on enda protsesse ehk ümberlülitust mõista ja seda, et see toimub praegu kõigiga. See toimub planeedil, inimkonnal, lindudel, loomadel, loodudes ning kõikides sagedusribades korraga.

Me kõik häälestame end ümber uude sagedusse, mis on vanast täiesti erinev.

Keha ja hing ühinevad ning hingeteadvus lülitab kehateadvuses sisse uued toimimise sagedused.

Sa oled selleks ette valmistunud. Lihtsalt hoia ennast ja enda teadvust kõige parimal, mis sinus on.

Kõik läheb hästi! Me oleme inimkonnana loomas enda uut elusuunda!


Armastusega,

Katrin Luup

3 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page