top of page
Search

Algavad esimesed hingemälu allalaadimised kehateadvusesse

Pärast eelmise nädala kõrgsageduslike energiavoogude sissevoolamist planeedile käivitus inimkonna teadvustasandis uus avardumise etapp.

Kõrgsageduslikud energiavood puudutasid inimteadvust äratavalt ja see viib inimkonna uude kõrgemasse arenguetappi.

Praegu inimkonna teadvustasandit kõrvalt vaadeldes on tajutav, et umbes 30% inimkonnast sai kõrgemate sageduste poolt äratava energialaengu, mis algatab magavast teadvusest ülestõusu kõrgema teadlikkuse ja keha toimimise peale.

Lisaks sai veel väiksem osa inimkonnast väga tugeva üliteadvust avardava energialaengu, mis võimaldab inimteadvuses avarduda hingeteadvuse kõrgteadmisteni.

Selline teadvusepuudutus hakkab tugevalt lahti kodeerima kehateadvuses magavas seisundis olevaid koode, mis omakorda viivad nii keha kui ka tajud praeguses kehastuses uuele teadvuse kasutamise võimaluse astmele.

Maikuu täiskuu energiad (23. mai) annavad võimaluse alustada uute allalaadimistega kehateadvusesse, mis avavad kehas hingeteadvuse mäluühendusi eelnevatest kehastustest.

Need allalaadimised on tugevamalt tuntavad ja on võimalikud neile, kes on endas üles leidnud südamekontakti enda hingega.

Allalaadimised toimuvad nii unetasandil, teadlikult meditatsioonides või teadlikes üliteadvuse seisundites olles. Kuid ka läbi pühakohtade aktiveerunud puhastes energiates, portaalides või võrgustikes.

Uued seisundid käivitavad algallika pühade energiatega kontakti ning need omakorda viivad teadvuses need alad puhastusse, kus puudub austus elusse.

Pühade energiate puudutused meenutavad inimestele, et elu on püha. Inimkehas avaneb uuesti mälu, kus meenub, et me kõik olema algsel tasandil üks.

Selline kõrgsageduslik sissevool inimteadvusesse äratab inimese uuesti algelementide pühadele teadmistele.  

Inimestele meenub, et algelemendid on teadvusega alati olnud ühenduses ning inimteadvust on manipuleeritud ning pühad teadmised on tavateadvuses praegu olnud kättesaamatud.

Inimkond on tõusmas uuesti tasemele, kus teadmised loomisest, pühadusest, usust ja armastusest on uuesti enda sees kättesaadavad.

Umbes esimesed 10% inimkonnast on praegu avanevateks sagedusteks ennast pikalt ette valmistunud. Nüüd saab neile avaneda uuesti see pool teadvusest, kus taastub terviklik hingemälu, avanevad loomiskoodid ning algab isiklik missioon planeedi või inimkonna teenistuses.

Selleks on vaja enda keha viia uuele toimimise tasandile, et algaksid KEHATASANDISSE HINGEMÄLU ALLALAADIMISED ehk taastuks ALGALLIKA KONTAKT LÄBI KEHATASANDI.

Südametasandil toimub avanemine ja üheks saamine enda hingemonaadiga.


Millele tuua oma tähelepanu:

  • Hetkel on hea endale palju und lubada. Kehateadvuses saavad kõige suuremad muutused toimuda just une ajal. Keha signaale tasub kuulata, sest keha annab märku, kui on allalaadimiste aeg. Selleks et saaks kõrgem tasand sisse voolata, on kehal vaja tavateadvus välja lülitada. Keha tõuseb siis seisundisse, kus on ülekehastuste mälu. Tavateadvuses saab see mälu alles hiljem kättesaadavaks.

  • Algavad mälupuhastused. Puhastuvad selle või eelmiste kehastuste hirmud, tabud, uskumused iseendast. Kõige suuremalt puhastuvad väärkasutuse programmid, sõltuvused ja illusioonides olev mälu. Peale puhastust on võimalik taastada ühendus hingeteadvuse nende osadega, millega siiani puudus ühendus.

  • Planeedil algab algelementide kaudu häälestus puhta algse olemuse kontakti peale enda sees. Algelemendid teevad uuesti alghäälestused algse peale, mis on kõike korrastav, taastav ning häälestav. Algavad alghäälestused puhtusele, armastusele ja harmooniale. Taastub püha kontakt enda sees.

  • Pühades kohtades taastub algne häälestus. Pühad paigad saavad taastuda või joonduda uuesti kõrgematele struktuuridele, mis nüüd uuesti on taastatud. See viib paigad, portaalid ja toimimise uuesti kõrgajastu võimaluste peale, millest saab tugi inimkonna arengule.

  • Alguse saab ühtne südamete ühendus tervel planeedil. Võimalus on läbi südame tunnetada kõike elusolevat.

  • Isiklikult tulevad nähtavale valehäbid ning aususe ja austuse puudumise teemad. 

  • Puhastusse tulevad teemad, kus ei austata enda jõudu, tervist ja enda energia panust. 

  • Energiad tulevad näitama, kus on vaja enda sees üle vaadata teemad, kuhu antakse enda energiat. Energiapuudus näitab valekasutust. Aeg on olla enda vastu täielikult aus ja austav. 

  • Järgmise kuu aja jooksul (enne suvist pööripäeva) on hea aeg teha puhastus kõiges, mis ennast enam ei teeni. Alustades kodu energeetikast, kuni suhete puhastuseni välja. Hea oleks loobuda minevikku kinni hoidvatest energiatest. Puhastus teeb ruumi uuele mälule, uutele suhetele ja on hea uuteks algusteks.

  • Taastuma hakkab usk kõrgemasse. Nähtavale tulevad kohad, kus usk on nõrk, killustunud, kallutatud või kus on ees ennast kahjustavad programmid, mis on läbi lõiganud kõrgemad ühendused enda hingemäluga.


Alghäälestused ja allalaadimised saavad igal pool tuntavaks. Pühad kohad aktiveeruvad uuel moel. Kõik võtab küll oma aja, kuid see protsess on alanud.

Suvisel pööripäeval saab üks osa inimkonnast esimesed kõrgemad hingemälu ulatused kehatasandil aktiveeritud. See avab uuesti mäluühenduste kasutamise ÜLEKEHASTUSTE MÄLU kasutamisele, mis viib inimese arengutaseme uuele tasandile.

* (Ülekehastuste mälu - Kõikides kehastustes kasutatav mälupank, kuhu on koondatud kõik hingeteadvuses õpitu läbi kõikide kehastuste.)

Aeg on ausust ja austust esile toov. Austa praegu esile tulevaid protsesse nii endas, kui ka nähtamatuses.

Leia üles algne mõte, mis loob elu. 

Aitavad enda sees loodavad pühad mantrad, mis on mõeldud enda toetuseks.

Aitab puhas algne kontakt enda hingeteadvusega. Mäleta, kes Sa oled.

Praegu toimub inimteadvuses inimkonna uuesti ühinemine ühiseks elusaks ühtehoidvaks teadlikuks jõuks, mis viimati kandis inimteadvust kõrgajastul.


Armastusega,

Katrin Luup

384 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page