top of page
Search

Enda missioonile ärkamine

Keha reageerib uutele energiatele füüsiliselt

Energeetikas toimub järjest kõrgemate sageduste sissevool ning inimkehades algavad peenhäälestused, et saaksime uutes sagedustes toimida.

Sellised häälestused on toimunud viimasel aastal järjest tugevamalt. Maikuu energeetika annab nüüd meile arenguks uue tõuke, sest mais laevad alla väga tugevad kõrgsageduslikud energiavood, mis mõjutavad kõikide elu.

Sissevoolav energiavool puudutab otseselt iseenda kõrgemat hingekontakti ning see on suunatud elusuuna muutmiseks.

Uuel elusuunal saab oluliseks isiklik missioon ja mai energiad toovad esile just selliseid äratundmisi, mis valmistavad meid ette uueks missiooniks.

Uued sagedused hakkavad lahti kodeerima enda sees peidus olevat, need on uued loomise suunad, uued anded ja uutes sagedustes uued koostööd.

Paljud hinged on jõudnud viimasel ajal järjest tihedamalt enda sees küsimuseni, miks ma olen siia sündinud ja mis on minu elu mõte?

See on tingitud sellest, et vanad  tegevused ei tekita enam enda sees sellist huvi, nagu see oli mõnda aega tagasi.  

Järjest sagedamini võib tekkida tunne, et endine elusuund enam ei kõneta või siis, et siiani läbitud elutee vanade mõtete pealt enam ei toida. 

Kui need küsimused järjest sagedamini enda seest esile tulevad, siis on energiatasandis juba toimumas suurem elusuuna muutus ning algab uus häälestus uuele rajale.

Uued häälestused hakkavad kõiki ette valmistama järgmiseks etapiks oma eluteel. Algab uute annete teadvustamise aeg.

Anded/võimed on siia maailma kaasa võetud enda missiooni teostamiseks.

Mis hakkab muutuma?

  • Kõrgemates sagedustes saab toetuse see suund, mis on seotud enda annete kasutamisega. Hingetasand toob läbi märke ja sõnumeid, et lõpetada enda elus vanad seosed neis kohtades, kus puudub veel kontakt uue suunaga. Uute sageduste sissevooluga kaob huvi vana toimimise vastu ning edasiminemise osas tekib puhkepaus. Paus kestab seni, kuni uus suund on endas leitud. Algab sisevaatluse aeg ja uute sageduste allalaadimine. See võib kesta paar kuud, mille jooksul selgub, milles ollakse esimesena valmis oma uuel elutee suunal alustama.

  • Paaril järgneval kuul hakkab keha veelgi intensiivsemalt vabastama madalaid sagedusi. Kehas toimub sageduste ümberhäälestus. Kehas tulevad puhastusse kõik vanad programmid, kus veel hoitakse hirmu pealt kinni vanu toimemehhanisme. Sellisel juhul on tavalised peavalud, põletikud, südame vaevused ning vanade haiguste uuesti nähtavale tulek. Kui see toimub, siis oleks hea teha enda sees sügav vanast lahtilaskmise protsess ning korrata seda seni, kuni kehas algab tervenemine. Keha võimekus vanast välja tõusta tugevneb ning keha tõstab oma sagedust, kuni toimub isetervenemine.

  • Uued energeetilised sagedused laetakse kehasse, see võimaldab taastada ühenduse enda hinge mäluga ning avada uutes sagedustes toimimise. Laadimiste ajal toimuvad kõige suuremad kehalised muutused. Keha reageerib füüsiliselt, toimub ülitundlikkuse suurenemine ja uute tajude ärkamine.

  • Kehatasand valmistub uute koodide avamiseks. Avanedes selgub, millised anded on igal ühel meist uue etapi jaoks kaasa võetud. Allalaadimiste ajal oleks hea puhata ja teha uue suuna jaoks mõtteruumi. Mõtetes võib tekkida tühimik ja tekib tunne, et ei soovi mitte midagi vana enam korrata. Neis hetkedes oleks hea lubada endale mõtetes ruumi uuest suunast unistamiseks, saavutada valmisolek ning mõelda endast ja oma tulevikust uuel moel.

  • Hingetasandis on tehtud juba esimesed sammud, et meil oleks võimalik enda annete/võimete kasutamist alustada juba praeguses eluetapis. Algavad esimeste visioonide allalaadimised tavamälusse.

  • Kõrgemas tasandis toimub ka energeetiline ettevalmistus uuteks koostöödeks. Uued koostööd on enda missiooni käivitamiseks. Seal panustatakse ühisesse arengusse ning iga partner toob ühisesse suunda enda andepagasi. Uutes koostöödes puudub ärategemine, kasuahnus, võrdlemine või teiste pärast valikute tegemine. Praegu on hea aeg mõista, millistel uutel alustel ollakse valmis enda energiat panustama. 

  • Planeedile sisenevad uued sagedused on uut suunda ülesehitavad ja kõigi kõrgemat suunda toetavad. Kui praegu teha valikuid enda ego-mõtetest lähtuvalt, tekib energeetiline kaos. Kaose tekkimisega aga lõhutakse oma teelt kõik vanad ülesehitused, uskumused ja piirangud, mis veel enesehävingut toetavad. Uute sagedustega kaasneb ka uus maailmapilt iseendast. Meenuvad seosed, miks ollakse siia aega tegelikult sündinud ning mida tegelikult on tuldud üles ehitama.

  • Kõrged sagedused loovad kooskõla. Praegu intensiivistuvad enda sees kõik sellised teemad, mis on suunatud enda vastu. Mais tuleb kõige suurem tähelepanu isiklikult enda energia kasutamisele. Esil on kohad, kus tekivad energialekked, väärkasutamine ning enda energia austamine või mitte austamine. Uute sageduste sissevooluga tekib meis teadmine, mis meiega kokku sobib ja mis mitte. Toimub massiline manipuleerivate energiate äratundmine, maagiatasandi puhastumine ning lõksudest väljumine. Eesmärk on endas ära tunda oma puhas pool ning hakata toimima terve olemise pealt.

  • Esimesena aktiveeruvad need suunad, kus ollakse end juba vanast loomingust lahti ühendatud. Uued sagedused tunduvad meile lammutavat laadi täpselt senikaua, kuni kõik vana on endas ümber häälestatud. Kui tekib kooskõla, siis hakkavad uued sagedused meid toetama ja suunama sinna, kus me loome armastust, õnne, tervist ja kõikide ühiseid hüvesid.


Maikuu energiavool algatab enda uue elutee sügavama vaatluse ning toimub nii enda missiooni, kui ka kogu maailmas toimuva missiooni teadvustamine.

Uutes sagedustes toimimine nõuab endasse kohaletulekut ja enda elusuuna lahtimõtestamist. 

Algab uuel moel enda sisemise tõe ja väe väljendamise aeg. Teadvustatakse, et iga mõte loob ning valitakse selgelt, kuhu oma eluenergiat panustada.  

Uus missioon algab mõtete väljendamise puhtusest. Missiooni alustades luuakse üheskoos uusi loominguniite, mis väljenduvad kõikide ühisel eluteel.


Armastusega,

Katrin Luup

263 views

Recent Posts

See All

Comentários


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page