top of page
Search

Hinge lõimumisel inimteadvusega muutub Sinu tuleviku suund

Juulis on võimalus sügavamalt mõista, kuidas iseenda energiaid muutes muutub ka meie reaalsus ja tulevik. Tähelepanu koondub nüüd enda energiate uuel moel kokkupanemisele.

Juuli esimene nädal toob nähtavale pildi iseendast, millisena keegi näeb oma elu võimalusi ning tajub enda võimekust.

Juulis avanevate uute energiatega on võimalik muuta enda isiksust ning ühendada oma praegune isiksus hingetasandi tervikliku energiaga. 

Ühenduse saavutades on võimalus võtta kasutusele enda hinge teadmised ja kandevõime loojana praeguses kehastuses.


Ühendumine enda hingega ning kasvamine hingega loojaks

Juulis tuleb nähtavale enda isiksuse see pool, mis vajab tervendamist vanadest traumadest ning kus on veel ees vari, mis hoiab kinni võimetuses uut reaalsust luua. 

Nüüd on võimalik tervendusse tuua enda vanad valud ja valed, mis takistavad meil näha iseennast võimeka loojana. 

Energiates on võimalik minna sügavamalt sisse loomiskirjetesse ning näha ja mõista, kuidas Sina ise ja ka teised enda sees reaalsust loovad.

On võimalik peatada hetke ning minna loomingusse sisse nii, et saab näha enda loomise valemeid, teiste loojatega koosloomises olemise kohti ning nähtamatuid muutujaid.

Tajud võivad minna nii lahti, et tekib võimekus läbi näha enda loomisega seonduvaid apsakaid, tuua need kohad enda sees tervendusse ning muuta seeläbi enda tuleviku pilti.

Enda hingega lõimumisel avaneb eelmiste kehastuste mälu ja teadmised ning tekib kontakt kogu enda loomise potentsiaaliga.

Enda sees uue mälu kättesaamiseks on vajalik vanad takistavad loomisega seonduvad teadmised vabastada.

Takistused tulevad esile nendes elu valdkondades, kus korduvad vanad trauma tunded, negatiivsed stsenaariumid elus või seal, kus suunas on elu seiskunud ja tunded tardunud.

Nagu juba öeldud, toob juuli esimene nädal meile infot iseenda kohta. Esile tulevad need kohad ja teemad, kus meie teadvus on magama jäänud ja millises valdkonnas on energeetika seiskunud või pidevalt kordumas. 

Peale juuli noorkuud avanevad uued võimalused sisse tuua muutuseid nendesse valdkondadesse, kuhu enda tähelepanu ehk enda hinge pilk teadlikult suunatakse. 


Hinge teadvusega lõimudes on võimalikud hetkelised elumuutused

Lõimumisel teadvus avardub ego-teadmistest kõrgemale ning tekib kõiketeadev seisund. Saavutades sellise seisundi on võimalik näha ja mõista trauma- ja valuenergia sõlmesid ning need teadlikult korrastusse tuua.


Kuidas käivitada esimesed muutused:

  • Trauma-kohtade teadvustades on hea tuua end kõrgemasse seisundisse ehk luua kontakt enda hinge teadmistega. Selleks on vajalik südamesse tulek ning joondumine enda hinge kohaloluga. Tundes enda hinge kohalolu, avaneb enda praeguse elu neutraalne kõrvalt nägemine. Luba endale seda seisundit, see võimaldab esimese eraldumise vanast traumaenergiast ning lubab sisse kõikemõistva/armastava vaate. Sellega saab võimalikuks tagasi saada enda kaotsi läinud hinge-osa. Tekib loomulik tervenemine.

  • Hinge-osade tagasi saades või traumadest väljudes tekib nihe tavateadvuse reaalsuses. Terveks/tervikuks saades muutub enda sisetunne ning sellega seonduvalt ka vaatenurk. Uues seisundis on võimalik luua/valida uus tuleviku suund, mis on vanadest üleelamiste seostest/mälust vaba. Tekivad uued soovid, nägemused, uute tegevuste/kogemuste soov.

  • Vanadest energiatest väljudes väljutakse ka vanadest isiksustest enda sees. Tekib uus/terve pilt iseendast. Läbi hinge juhtimise luuakse endasse uus isiksus, mis on hinge nägu ehk Sinu hinge nägemus Sinu uuel teel käimiseks ning loomise võimete avaldumiseks.

  • Vanad traumad hoiavad kinni vana reaalsust, mis tekitab tunde/soovi vanu soove uuesti soovida/luua. Tegelikkuses oled aga juba neist soovidest välja kasvanud. Soovid võivad pärit olla igatsusest vana või tuttava järgi, mis on juba aegunud. See tekitab energeetikas vanade kogemuste kordumisse kinnijäämist või siis seiskab see kogu Sinu loomise suuna. Seepärast on hea märgata, kus on Sinu korduvad kogemused negatiivsetesse suundadesse. Neis kohtades tulevad juulis esile tunnetes pursked, ülitundlikkus välise suhtes, haletsus, eraldatus ja võimetus. 

  • Hing on valmis edasi liikuma uude loomingusse ja nähtavale tuleb kõik, mis sinna ette jääb. Õpi kuulama ja usaldama oma hinge juhatust.


Juulis avaneb ka kõige tugevamalt kroontšakra ning harknäärme ühendus kõrgematesse Sinu hinge- ja päritolu ühendustesse.

Esile tuleb soov saada tagasi kontakt/ühendus enda pärisolemusega ning soov teadvustada, et on olemas midagi enamat, kui siiani Sinu maises elus kogetu. 

Südametasand on praegu avardumas enda hinge teemadesse ning toimub enda vastuvõtmine loojana.

Hingega lõimudes algab elu nägemine uuel moel ning loomises tekivad uued/uuenenud soovid. 

Hing on teadlikult kohal, ole oma hingena kohalolus!


Armastusega,

Katrin Luup

382 views

Recent Posts

See All

Comentarios


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page