top of page
Search

Isikliku toetuse vastuvõtmine ja kontakt enda hingega


Noorkuu energeetika toob esile toetuse ja avab kontakti enda hingeteadvusega.

Järgmised paar nädalat näitavad, kas oled võimeline pööripäeva joonduses uude reaalsusesse tõusma.

Noorkuu energeetika (13. detsember) toob esile väga suured võimalused alustada enda elus järgmist pööret uude suunda.

Enne pööripäeva nädalat tõstab energeetika taas energiaväljades esile kõik kitsendused, et saaksime ikka veel endasse vaadata ja üles leida ning läbi näha need kohad, kus on vajalik iseenda isiksuses vanad lukustused lahti keerata.

Edasi noorkuu energiad vallandavad teise tasandi pealt uued võimalused teha kitsenduste kohtades uued valikud. Ja pööripäeva joonduses on võimalik üle tuua kõik need uued võimalused toimima kõrgemasse tasandisse, mida viimane poolaasta on isiklikus elus esile toonud.

Noorkuu energiaga me alustame pööripäevaks ettevalmistumisega ning see on oluline taipamiste aeg. Sellel ajal on nähtaval isiklikud kõverpeeglid enda elu ja suhetes toimuva kohta.

Üldenergiates võime kogeda paralleelselt mitut ajaliini korraga ja inimkond on alustanud häälestuma parimale võimalikkusele nendel ajaliinidel toimuvate sündmuste vahel.

Praegune inimkonna energeetiline tase näitab pööripäeva joonduses, kas meil on juba võimalik uude/kõrgemasse struktuuri kohe toimima tõusta või on üldmassides selleks veel liiga vara.

Praeguse ajahetke valikud näitavad, millised arengud saavad meile 2024. ja 2025. aastal avaneda nii isiklikul tasemel, kui ka suuremalt inimkonnale tervikuna.

Hetke suurim võimalus on saada pööripäeva nädalal ühendus enda tegeliku päritolu liiniga ning viia enda ühendused üle kõrgema päritolu keskme ja juhtimise peale. Kellel see sellel pööripäeval õnnestub, need vabanevad vanast maatriksist täielikult ning neil algab uue tasandi pealt uus elu. Üldmasside saatus on aga veel küsimärgi all ning parim, mis praegu teha saab on enda isiklik joondus üle tuua uue toimimise peale.

Tulevase pööripäeva aeg on väga oluline. Sellel ajal tehtud valikud on paljude jaoks määravad ja seda just järgmiste aastate osas, kus antakse inimkonnale aega olla nii uues, kui ka vanas reaalsuses korraga. Isiklikud otsused määravad, millises reaalsuses siit keegi edasi liigub.

Hetkel on aga osadel juba selle noorkuu energeetikaga võimalus astuda uude ülestõusu enda isikliku joonduse korrastamise pealt.


Noorkuu energiates oleks hea tegeleda alljärgnevate teemade ja küsimustega:


  • Milline teema on praegu Sinus kõige kriitilisem ja mis on vaja enne pööripäeva joondust endas korda teha?

  • Milline suund on Sinu elus olnud liiga aeglane või kinni ning vajab noorkuu toetavates energiates avamist?

  • Mida on viimane poolaasta Sulle näidanud, mis on vaja selgeks saada? Milles on puudu selgus?

  • Millises teemas on Sinul isiklikult vaja tõsta taset?

  • Kas suudad kõrgemat teadvust enda kehas hoida? Mida on vaja veel selle saavutamiseks õppida või endas avada?

  • Noorkuu nädalal avaneb meile isikliku toetuse võimalus. Küsi ja luba sellel avalduda endale sobivas arusaamas, enda mõistmises, märkides või keeles. Juhatus on siinsamas olemas, luba sellel avalduda.

  • Võta aeg maha ning luba endale juhatust. Mediteeri ja ole enda jaoks kohal.

  • Vabasta enda negatiivsed mõtted, meeleheide ja hirm.


Noorkuu energeetika on väga toetavat laadi. See pehmendab läbiminekuid ning on uude avav, hoidev, toetav ja kindlaid energiaid läbitoov.

See aeg toetab pööripäeva energiateks ettvalmistumist. Pööripäeva nädal on kiire, intensiivne, selgelt valiv ning valikute tegemise aeg.

Järgmised paar nädalat on aeg valikuid teha, loobuda mineviku seostest, astuda välja nõrkustest, allasuruvast, ahistavast ja madalast energiast.

Praegused valikud voolivad/mudivad uue poolaasta võimalusi ning häälestavad ette tulevikuliinil toimuvat.

Kuni jaanuarini võime kogeda, et inimkonnal toimub kollektiivne transformatsioon, kõigil vastavalt sellele, mis on hetke isiklik tase tema eluteel.

Peale pööripäeva algavad kiirendused, tõusud, aktivatsioonid ja võimalused uues reaalsuses. Kõik oleneb isiklikust tasemest.

Noorkuu nädalal on oluline mõista, mis Sind veel vanas reaalsuses kinni hoiab ning teha sellest kindel väljatõus.

Vanast reaalsusest väljatõusmise võimalus on meil kõigil. Väljatõus toimub meis kõigis, see toimub kollektiivselt ning üldmasside valikus korraga. See on suurim tervenemisprotsess, mis on hetkel kollektiivselt võimalik.

Algab uue paradigma loomine ja milline see olema saab, see sõltub meie kõigi energeetilisest ja vaimsest tasemest.

Me oleme vaimsel teekonnal kõrgematesse tasanditesse ning praegu on valikute tegemise koht, millisel moel me läbime järgmist tsüklit enda elus ja mis on võimalik kollektiivselt.

Me oleme väga toetatud enda teel ja noorkuu energeetikaga on võimalik avada enda jaoks isiklik toetuse kanal ning isiklik juhatus enda valikute toetuseks.

Pööripäeva energeetikas me teeme ülemineku madalama Mina pealt enda Hinge MINA peale.

See on suur valmisolek enda sees, väljuda madalamast meelest/egost ning hakata toimima enda hingetasandi pealt.

Kas oled valmis avarduma uude teadvusesse? Toimub üleminek ühest ajast/ajastust teise, uude aega.

Ole kohal, ole südames, ole armastuses ja tee otsuseid kohalolus!


Armastusega,

Katrin Luup

6 views

Recent Posts

See All

Comentarios


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page