top of page
Search

Järgmise etapi hingelepingu sõlmimine iseendaga

8. aprilli täielik päikesevarjutus (noorkuus) võimaldab enda sees aktiveerida järgmise etapiga seonduva uue hingelepingu.


Päikesevarjutus tõstab esile tõese info enda kohta, kus Sa praegu oled enda teel. Varjutus näitab, kas oled läbinud eelmise perioodi õppetunnid ja kas oled valmis alustama järgmist etappi enda hinge teekonnal.


Hetkel sulguvad suurtes väljades vanu struktuure ülalhoidvad karmalised väljad ning planeedi teadvus hakkab lahti laskma veelgi tugevamalt vana karmaga seotud läbimängu.

Kes on valmis, saavad nüüd lõpetada kogu seose vanade infoväljadega/mängudega ning tõusta sellest tasandist lõplikult välja.

Planeedi siseväljades käivituvad kõrgemad võrgustikud, mis omakorda kiirendavad teadvuse tõusu avaramatesse struktuuridesse.


Massiline väljumine magavast seisundist

Sellega seonduvalt toimub praegu kõikjal puhastus ning väljumine vanadest mallidest, jäljenditest, allasuruvast energeetikast, madalamatest toimimistest, jäikusest ja kitsikusest.

Toimub teadvuse tõus järgmise tasandi energeetikasse ning need hinged, kes selleks valmis on, saavad avada endas uue hingelepingu järgmise tasandi energiates toimimiseks.

Hingeleping on leping ise-endaga, mis lõpetab vana taseme ja avab uue. Sellega luuakse enesearengu uued võimalused uuel teadvusetasandil ja võimekus uute annete kasutamiseks.

Leping on väga isikliku laadi. See on seotud enda hinge sügavama arenguga, kus arvestatakse hingearengu omapäraga, uute ühenduste loomisega, uue reaalsuse väljaõpetega, uue teadvuse ulatuste sisse toomisega ning tervikpildi joondumisega ühisel teel algallika joondusesse.

See võimaldab mõista, kuhu soovitakse enda arenguteel edasi liikuda, kellega luua uusi suhteid, kellega minna koos edasi ning mis on see, mis ühendab hingi omavahel uutes koostöödes.

Hingeleping võimaldab eelneva arenguperioodi suhted ja sel teekonnal toimunu täielikult lõpetada.

Hingeleping võimaldab saavutada endaga hingerahu, sest algab uus teekond, mis on rohkem enda moodi/nägu, kui praegu lõppev vana kitsendusi hoidnud teekond.

Peale lepingu sõlmimist iseendaga, avanevad esimesena just need tulevikuliinid, mille oleme endas oma mõtete, soovide ja tegudega juba ette loonud.


Mida praegu endas teadvustada, kui lood/teed endaga uut sisemist hingelepingut:

 • Kõige rohkem puudutab leping kahte järgnevat aastat, kus inimkonnal on võimalik uutesse arengutesse tõusta.

 • Hingelepinguga saab panna punkti millelegi, mis on viimased aastad olnud aktiivne ja mida tahetakse lõpetada. Selle teemaga saab sõlmida endas rahu.

 • Päikesevarjutus toob samuti sõnumi, mis on olnud eelmisel etapil meie elus kõige suurem komistuskivi ja järgmise kuu jooksul on võimalik see teema endas lahendusse tuua nii, et see ei mõjutaks enam meie uut algavat arenguperioodi.

 • Aktiivsed on teemad seoses iseseisvusega ja kõikvõimalike sõltuvustega.

 • Hingeleping on suunatud tulevikku ning seepärast sõnasta seal kõike nii, et see on Sinu tulevikuliinil juba ees olemas.

 • Kõik hingelepingusse sissepandav hakkab kohe meile uut elusuunda looma ja uusi andeid avama ning toob meie ellu uued suhted järgneva paari aasta jooksul.

 • Ole väga teadlik ja täpne, mida Sa soovid edaspidi kogeda.

 • Kehatasandil on võimalik järgneva paari aasta jooksul terveneda eelmistest karmalistest seostest.

 • Uus hingeping on eelhäälestus uutesse suundadesse ja need saab aktiveerida enda teel õigetes sõlmkohtades ehk õigel ajahetkel. Praegu käib uueks suunaks ettevalmistus.

 • On hea teadvustada, et uus suund põhineb südame tunnetusel ja hinge juhtimisel.

 • Uues hingelepingus on suurem seos enda missiooniga, uute liitudega ja enda hingelise arenguga.

 • Uuel suunal tuleb esile rohkem enda hingeline omapära, isiklik ülesehitus ning arusaam teadvuse ulatusest.

 • Uus suund võimaldab ennast väljendada siinses tasandis rohkem iseendana ning lõpetab kõik selle, kus on veel peal välised, kahjustavad mõjutused.

 • Uus hingeleping võimaldab endale tõeselt otsa vaadata ja luua uus, endaga arvestav, armastav ja rõõmu pakkuv suund.

 • Lepingut sõlmides väärtusta iseennast, ole aus, armastav, ajatu vaatega, tänutundes, armastuses ja kõike haarav. Ole puhast impulssi kandev LOOJA. Too oma loomingus esile enda hinge puhtus.


Ole enda hingelepingu tegemisel endaga päriselt arvestav.

Sinu SOOV ja Sinu SÕNA on uues arenguetapis aluseks. Sõna on LOOVENERGIA. 

Uued ulatused on Sinu teadvuses ja käsutuses juba olemas ning nüüd on aeg need aktiveerida!

Meie maatriksis algab uus loominguline periood, kus saab enda meistrianded esile tuua.

Meistritel algab siin kehastuses tõeline, iseenda pärisolemusena ja VABA LOOJANA väljendumine.

Imelist uue hingelepingu sõlmimist iseendaga! Ole õnnistatud enda teel!


Armastusega,

Katrin Luup

859 views

Recent Posts

See All

コメント


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page