top of page
Search

Kuuvarjutus toob esile suhete teemade varjuküljed


Suhete teemade varjuküljed iseendas avalduvad varjatud hirmudena ning takistavad meil uue elu loomist.


25. märtsi kuuvarjutus (täiskuu Kaalude märgis, esmaspäev) toob nähtavale kõige sügavamad suhete teemades olevad takistused, mis pidurdavad uues reaalsuses enda järgmise etapi loomingu avanemist.


Esile tulevad enda eest ärapeidetud partnerluse teemad, mis pidurdavad enda tuleviku arengut ja ootel olevate annete ja ulatuste kasutust. 

Suhetes tuleb esile selle elu takistavaim koos edasiliikumist puudutav VARJUKÜLG. 

Varjukülg on kõige madalam sagedus enda sees, mis on enda jaoks hirmutav koht, kuhu ei ole olnud jõudu siiani enda sisse vaadata.

Pööripäeva energiad käivitasid loomises uued kõrged ulatused. See avas võimaluse alustada elu uues reaalsuses. 

Märtsi kuuvarjutus näitab kätte koostööde/partnerluse kõige kitsamad kohad koos edasiliikumisel ja uute loomisenergiate kasutamisel. 

Algab enda sisemise varjukülje tugev puhastus erinevate suhete ja koostööde teemades.

Kõige sügavam protsess toimub kuni 8. aprilli täieliku päikesevarjutuseni, mis omakorda võimaldab käivitada enda uute annete avanemist koostöödes ning uut algust loomeenergiate kasutamises. Sel ajal käivituvad uued tegutsemiseks vajalikud energiad.

Järgmised paar nädalat kestva sisemise puhastusega on võimalik end ette valmistada uuteks koostöödeks või enda paarisuhtes järgmise taseme partnerluseks.


Suhetes esile tulevad varjuküljed:

 • Praegu algab suhetes üleelatud allasurutud emotsioonide nähtavaletulek. On tekkinud võimekus enda seest kätte saada HIRME, mis takistavad või pidurdavad enda väe kasutust koostöödes.

 • Esiletulevad hirmud on võimalik ära tunda enda sees esiletulevas KRIISI tundes. 

 • Kriis käivitub, kui teine osapool hakkab peegeldama enda pimenurka, madalat käitumist ja suhtumist, vääritut mõttemaailma või muud madalat sagedust.

 • Peegeldused näitavad, kus tuntakse ennast ebatäiuslikuna. Eesmärk on ennast täielikult vastu võtta kõiges, kes Sa oled olnud enda eluteel. Kui seda ei suudeta, jääb madal sagedus endas tervendamata ja varjukülg jääb takistuseks ka järgmisel perioodil loomises.

 • Esilolev varjukülg takistab uut elu luua. Varjukülg on hirm luua uut.

 • Varjukülg on peidus ka sellistes olukordades, kus on ebamugavuse tunne, soov suhteid katkestada, endas või teises kahtlemine, hirm koostööde ees, hirm muutuste ees, kontrollist kinni hoidmine, kaitsetuse tunne jms.

 • Tulevad esile kohad, kus suhetes ei osata enda energiaid juhtida, kus toimuvad energia lekked või kus on allumine teiste poolt kehtestatud programmidele. Praegu on võimalik võõrprogrammidest vabaneda ja taastada enda algne ühendus enda pühade energiate ja algallika joondusega.

 • Suhted hakkavad näitama uusi eesmärke. On hea aeg unistada ja teha ruumi uuele, sest uus looming käivitub puhta ja uue sageduse pealt.

 • Suur tähelepanu tuleb MÕTETE PUHTUSELE. Tekib arusaam, kuidas enda mõte loob või ei loo seda, mida ise soovid.

 • Esile tuleb teema, «Kuidas tõeliselt elada, armastada, andestada ja oma eluteel edasi liikuda?»

 • Mida Sa endast mõtled? Mõte loob.

 • Keha vabastab eelmiste aegade negatiivseid uskumusi. Esile võivad tulla kõri teemad väljendamisega seonduvalt.

 • Sisemaailm toob esile suhtumised mees- ja naisenergiates ja koostööde teemades.

 • Suhetes tulevad tervenemisse intiimsuse teemad, läheduse kartus või läheduse puudumine. Samuti karmalised suhted eluteel, sõltuvuses olek puuduse kartuse tõttu, kohustuste kartus, ülekurnatus ja kõik kriisisituatsioonid suhetes.

 • Käivituvad uued hingepere suhted. Hea aeg läbi minna takistustest ja alusta uusi suhtluseid.


Enda sisemaailm tahab hakata esile tooma kohti, kus on juba olemas enda sees uued valikud, kuid hirmu või uskumuse tõttu jäävad need tegemata. 

Väga paljud on valmis uute sageduste pealt uut elu alustama. Praegused suhetes olevad peegeldused tulevad näitama, mida oleks vaja endas muutusesse tuua.

Kui Sa juba näed teistes JULGUST, ARMASTUST, ANDESTUST ja VÄGE, siis tea, et need on samuti ka Sinu anded, mis ootavad Sinu suhetes ja loomingus kasutuselevõtmist.

Järgmise paari nädala energiad näitavad kätte ENDA JÕU ja VÄE kasutamise oskused. 

Kui suudad üles leida ja taastada tõelise USU iseendasse ning päriselt ANDESTADA, siis on UUS MAAILM oma täies rõõmus ja tervises SULLE ELAMISEKS AVATUD!

Planeedi energiad ja väekohad pakuvad erilist toetust. Luba või palu endale juhatust nii enda Hingeperelt, kui ka Algallika toetusväljadelt. 

Ole valmis toetust vastu võtma, sest SIND KUULDAKSE!

Hetke kõige tervendavam vägi on JUMALIK ANDESTUS JA ARMASTUS!


Armastusega,

Katrin Luup

195 views

Recent Posts

See All

Comentários


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page