top of page
Search

Oluliste hingede vahel käivituvad uued suhtekoodid

Juuni täiskuu (22. juuni) võimendab pööripäeva energeetikat mitmekordselt ning annab omakorda võimaluse uusi koosloomise koode kõrgematest ulatustest sisse tuua.

Uued koodid on kosmilise päritoluga teave, mida saab kasutama hakata esimesena enda isiklikes suhetes.

Paljud kogevad, et juuni täiskuu on suhete vallas väga eriline sõnumitooja, sest tekivad taipamised küsimustes, mis on olnud mitmeid kuid või isegi aastaid enda sees vastuse ootel. 

Jaanilõkete süüdates aktiveerub tule element, mis võimendab puhastustuld iseendas, näitab tõde suhetes toimuva kohta ning annab äratundmise, kuidas endale olulistes suhetes edasi liikuda.

Tule element toetab puhastustuld nendes teemades, kus on pikalt olnud pimedus ja uued koodid aktiveeruvad esimesena lähisuhetes.

Paljud suhted on praegu muutumas, kuna uues avanevas tsüklis saab oluliseks algne kosmilise päritolu kontakt ja koos edasiliikumine enda hingeperega. 

 Algab kosmilise energia allalaadimine oma lähisuhete ruumi

Avanevad uued arengud, kus esile tuleb hinge missioon, enda eripära tunnistamine ning endale omaste teadmiste kasutusele võtmine olulistes liitudes. 

Kosmiline uus info ja uued koodid avalduvad esimesena paarisuhetes, lähedastes liitudes, pereringis või erinevates lähisuhetes.

Uued koodid on avanev mälu teadmiste kohta, mida hing on enda kõrgemates kehastustes ja lähisuhetes varem kasutanud. Samuti on uued koodid selle kohta, kuidas teistes kehastustes on varem koos loodud või üheskoos peredes toimitud. 

Mälu avanedes nähakse enda või partneri tegelikku kõrgemat potentsiaali, samuti nähakse ka kõike mittetoimivat.

Uued koodid on hingetasandi liitude aktiveerimiseks ning suhetes enda tegelike annete kasutamisele võtmiseks. 

Eesmärk on saavutada liitudes/peredes uuesti kõrgem tase, mis võimaldab alustada kosmilise tasandi koosloomist praeguses kehastuses.  


Mida on võimalik aktiveerida:

  • Kõrgema sageduse suhetesse sisse toomine aktiveerib puhastuse enda sees, käivitub iseenda vastuvõtmise protsess ning enda tegelik nägemine.

  • Täiskuu võimaldab nägema hakata enda kohta teavet, mis takistab head suhet iseendaga. Esile tulevad isiksuse tekkimisega seonduvad teemad läbi erinevate kehastuste. Kehas puhastuvad teemadele vastavad keskused.

  • Uued koodid avavad uutmoodi partnerluse nägemise võime. Võib paluda enda jaoks märke, mis juhatavad äratundmiseni, kuidas suhtes koos toimida või kuidas eraldi edasi liikuda.

  • Suhetes avanevad sagedused on suhteid korrastavat laadi. Paljude jaoks saavad erimeelsused lahenduse, tuntakse uuesti üksteise suhtes tõmmet, leitakse uusi eesmärke. Head teevad partnerite omavahelised jutuajamised, mis aitavad hetke teemadesse tuua selgust või uusi lahendusi.

  • Avaneb info, kuidas on varasemalt liitudes väga raskeid küsimusi koos lahendatud. Tekib äratundmine, mis on enda jaoks tõene lahendus.

  • Suureneb armastuse tundmise võimekus. Soovitakse armastust endale olulistes suhetes uuesti sisse tuua. Armastus võib uuesti tärgata ka neis suhetes, kus on olnud pikalt külmunud tunded.

  • Korrastusse tulevad tundetasand ja närvisüsteem. Oleks hea anda endale tunnete tundmiseks aega, vabastada end negatiivsust ning lubada uutel tõstvatel tunnetel tekkida. Tundeid saab ise valida ja luua.

  • Juunikuu annab uusi võimalusi üles leida partnereid, kellega on varasemates kehastustes ja liitudes koos oldud. Tekib soov uuesti kogeda kõrgajastu partnerlust.

  • Tekivad ka võimalused täiesti uute liitude ja partnerluste jaoks, mida varemates kehastustes pole veel kogetud.


Juuni ja juulikuu on armastusest kantud võimaluste kuud. Avanevad uued võimalused armastuse kogemiseks või iseenda tervendamiseks. 

Praegune aeg soosib enda algatuse võimet. On vaja ise teha uusi otsuseid, ennast toetada, luua uut, otsida, soovida ja lubada enda ellu ka välist toetust. 

Hetkel on käivitunud hingehoidjad. Need on inimesed meie endi seast, kui ka mitte kehastunud hinged, kes on valinud rasketel aegadel oma hingegruppe toetada.

Paljudel on hingehoidjad just praegu kõrval, kes on valmis igal hetkel meie küsimustele vastama. Pane tähele - vastuseid saab märkide kaudu ja ka unenägudes.

Hingehoidjad aitavad hoida kõrgemat sagedust/energiat, et oleks kergem teha otsuseid või läbida erinevaid elu olukordi.

Suve jooksul tulevad paljudes teemades nähtavale uued võimalused ning suhetes avanevad ootel olnud uksed.

Võimalik on üles leida enda kaotsi läinud pool, nii suhetes, kui ka iseendas. 

Usu enda jõusse! Luba toetus oma suhetesse! Anna suhetele võimalus!


Armastusega,

Katrin Luup

730 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page