top of page
Search

Pööripäev: Hinge laskumine kehasse ja galaktiline joondus


Ühenduse saamine galaktilise keskmega.

Pööripäeva nädalal toimub esimene suurem joondus galaktilise keskmega. 

See on suur võimalus üle minna egoteadvusest enda hingeteadvuse juhtimise alla. Hingeteadvus aktiveerub suuremalt kogu kehas.

Pööripäeva joondus võtab kokku viimaste aastate vaimse töö iseendaga 2012. aastast alates ja esil on kogu nende aastate tulemus.

Järgmisel nädal on võimalik:

 • Teha mingis teemas (mis on olnud aktiivne viimased 12 aastat) lõplik väljatulek ning jätta koos selle aasta lõpuga seljataha terve mineviku ajajoon, mis on tekitanud viimastel aastatel suhete teemades või kehas probleeme.

 • Esimesed ettevalmistused 2024. aasta üleminekuks, keha ettevalmistus.

 • Võimalik on läbi näha need kohad ja lõpetada teemad, kus ollakse veel kinni mineviku ego varjuteadvuses.

 • Kehas on võimalik tõsta oma teadvus uuele tasandile, mis teeb võimalikuks terveneda allergilistest haigustest, närvisüsteemi probleemidest, astmast, hingamisteede probleemidest, südame- ja veresoonte haigustest, kõri probleemidest ja immuunsuse nõrgenemise põhjustest. Samuti on võimalik tervenemine teemades, mis on seotud kõrgemate hingeühenduste sissetoomisega enda kehasse.

 • Joondusesse tuleb kõik, mis on seotud erinevate hinge ühendustega ning järgmise paari aasta tulevikuga.

 • Kehaliselt aktiveerub kristalliline struktuur seoses galaktilisele joondusele üleminekuga ning algab teadvuse tõus uude, kõrgemasse struktuuri.

 • Joonduses saab enda teadvuse üle viia uutes sagedustes toimiva peale, mis annab meile täpsema kontakti enda tervikuga ning enda hinge teadmistega. Algab mälu aktiveerimine kogu hingeteadvuse mälu pealt.

 • Nähtavale hakkavad tulema need kehastuste seosed, kus on otsene info enda olemuse kohta ning isiklikud koodid, mis puudutavad uutes sagedustes isiklikku toimimist.

 • Pööripäeva joondusega algavad esimesed enda koodide aktiveerimised, mis on seotud kristallilise keha aktiveerimisega, ülemhinge ühenduste sissetoomisega ning kõrgajastu kehastuste mäluga.

 • Avanevad enda kõrgema mälu taastamise ja uuesti kasutama hakkamise oskused. Avanevad teadmised ja oskused enda kõrgema teadvuse kasutamiseks selles kehas/kehastuses ning enda keha reguleerimise oskused, vastavalt keha muutumise või teadvuse nihke suurenemisega.

 • Tekivad esimesed ühendused meie hinge algse päritolu asukohaga ning algavad nende teadmiste allalaadimised, milleks ollakse enda missioonil juba valmis.

 • Algav joondus ühendab kõik seosed meie praeguse kehastusega, milleks ollakse valmis. See on täisüleminek uude juhtimisse, struktuuri ja toimimisse, mis on algne ja algallika kese.

 • See joondus ühendab uuesti algallika joonduse iseendas. Me ühendume galaktilise keskme ühendusega.


Järgmise nädala üldenergeetikas on tugevamalt tunda vähemalt kolme erinevat energeetilist tasandit/sagedust korraga. Isiklikult on võimalik tõusta toimima uuele, kõrgemale tasandile ehk sagedusele. 

See on suurim joondus, kus energiad tõusevad kõikides ajaliinides kokku ühte punkti ning tekib ühendus galaktilise keskmega. Algavad järgmised joondused, mis ühendavad meid galaktilisse joondusesse. Algavad uued korrastused, mis korrastavad (ühe)korraga ajaliinidel toimuvat ning toimub algväljadega ühendumine.

See toob (tava)teadvusesse ja enda energeetikasse sisse täiesti uued arusaamad, mis on seotud algallika ülesehitusega, ühtsuse mõistmisega, eraldatusest väljumisega, südamest elamisega ning hinge täieliku kehastumisega meie praegusesse kehasse. Tekib uues paradigmas elu avaldumise mõistmine.

Esimeste ühenduste saamisega läheb üks osa inimkonnast üle uude reaalsusesse ning neil algab uus tee. Suuremal osal toimub ülemineku aeg uutesse ühendustesse järgmised kaks kuni kolm aastat. Kogu inimkonnal toimub üks suurem teadvuse nihe. Kõik saavad kogeda kehalisi muutusi juba praegu ning veelgi tugevamalt järgnevatel aastatel.

Pööripäeva joonduses algab samuti kehateadvuses kristallilise struktuuri tugevam sisselülitus, keha hakkab hingeteadvusega joonduma ning läheb üle hingeteadvuse juhtimise alla. 

Paljudel saavad seosed madalama ego-meelega järgmistel aastatel läbi ning üks osa inimkonnast alustab elu (koos keha kaasamisega) enda hinge kõrgemate ühenduste juhtimise pealt.

Ole sellel pööripäeval enda suhtes tähelepanelik ja jälgi, kuhu Sa suunad oma tähelepanu ja millel hoiad enda eluenergiat, just see Sinu elus järgmistel aastatel ka suureneb.

Tee taotluseid, mida soovid enda elus kasvatada, mida rohkem kogeda ja mis on Sinu eelistused elus. Tea, et Sa lood endale seda ette.

Pane tähele, millesse Sa usud. Kas usud enda õnne ja armastuse võimalusse ning enda heasse tervisesse?

Kasvata enda USKU, USALDUST ja ARMASTUST. See mida Sa lood, avaldub juba jõudsalt järgmisel aastal!

Soovin Sulle teadlikku joondust uude galaktilisse joondusesse, mille kese on armastus ja tarkus!


Armastusega,

Katrin Luup

5 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page