top of page
Search

Saatuse muutmine - Kas sinu elu on elamist väärt?

Järgmisel nädalal võime kogeda, et toimub uus eksamite sooritamise aeg.

Eksamid tulevad isikliku elu loomises ning tuleviku osas olulistes suhetes.

Suhetes saame tunda teemasid, mis viivad endiselt kaosesse ja nende teemade sooritamisel saab enda elus mingi mineviku teema täielikult lõpetatud. Isikliku elu loomise osas on eksam selles, kas suudame luua enda jaoks väärilist tulevikku.

Kõik, mis praegu nähtavale tuleb, näitab enda väärtustamist ning kuidas on meie suutlikkus häälestuda enda parimale tulevikuliinile.

Kõige selle taga on vajadus äraõppida kontrollist loobumine ning alustada suhteid usaldava koha pealt.

Järgmise nädala energeetika on väga intensiivne ning ei jäta varju ühtegi kohta, kus on endiselt kontrollimuster teadvustamata.

Eesmärk on mineviku hirmudest täielikult vabaneda, misjärel saavad alata vanast loomingust vabad suhted ja loomises uudne toimimine.

Tähelepanu on endiselt enda sisemaailma korrastamisel, tõe ülesleidmisel ning selle enda elus läbi väärtuste väljendusse toomisel.

Praegu on antud meile lisajõud enda kõige suuremate hirmude ärategemiseks, mille tulemuseks on võimekus muuta enda tulevikku ehk saatust.

Hetkel toimub inimkonna kontrolli- ja hirmumustrite teemades suurpuhastus ning igaüks, kes suudab endas muuta isiklikku kõige suuremat hirmu, saab tulevikus väärilise tasu.

See tasu saabub isiklikule ajajoonele juba järgneva poolaasta jooksul, kus kogetakse, et saadakse vastus millelegi, mida on oodatud kogu terve praegune kehastus.

See võib olla salajase unistuse täitumine, millegi kauaoodatu ilmnemine või enda hingeteel täiesti uue alguse saabumine, mis viib õnneteele.

See, et praegu on intensiivne, on tuleviku osas oluline pöördepunkt ning meie kõigi jaoks ühist tulevikku, ehk saatust edasi määrav koht.

Praegu me muudame ühiselt tulevikku ning teatud ettemääratus muutub uueks ning helgemaks tulevikuks.

See võib isiklikult tunduda üks raske läbiminemise koht, kuid selle ärategemine on päriselt väärtuslik.

See on koht, kus me saame tagasi enda sisemise jõu ja saame päriselt öelda, et elu on elamist väärt.

Järgmise nädala teemad ja küsimused:

  • Mis hirm on Sind terve elu kimbutanud? Mis hirm ei lase Sul elus edasi liikuda? Sa oled valmis seda muutma.

  • Mis takistab Sul end tunda elus väärtuslikuna või elada väärtuslikku elu? Lase teised enda energiast vabaks.

  • Kas tunned päriselt, et Sa oled oluline? Loo endast uus pilt ja võta ennast kõigepealt ise vastu, siis saavad teha seda ka teised.

  • Kas oled valmis enda saatust muutma? Kas usud, et suudad enda suhtumisi muuta? Praegu on uute võimaluste loomise aeg.

  • Mida on vaja lahti lasta, millisest kohast Sa hoiad kramplikult kinni? Lase kontrollist lahti. Loo kõrge sagedus endasse ja juhindu sellest.

  • Mis on Sinus väärtuslikku, millele on vaja ehitada uus saatus? Hakka tunnustama ennast ise, usu endasse ja tee esimene samm uue saatuse poole.

  • Milline elu on elamist väärt? Tee otsuseid, too uued väärtused ja suunad enda ellu.

Praegu me õpime minevikust midagi sellist lahti laskma, mis tundus minevikus oluline, kuid see ei ole tuleviku osas enam kohane.

Hetke energiad näitavad, et elu suunda on vaja kohe muuta ning elus on võimalik elada ka ilma vana (kontrolli)energiata.

Hirm ja kontroll kuulub vana maailma süsteemi juurde, praegu me liigume nendest struktuuridest välja.

Vabadus on see, mis juhib uude suunda ning kaastunne on suurim vanast vabastaja. Ainult vanas energias saab olla veel elu ohver, uues energias oled elu looja.

Praegu avaneb enda sisemaailmas enda tõeliste vajaduste äratundmine, enda väärtuste vastuvõtmine ning juba peale esimest otsust, algab enda elus uus ja väärtuslikum saatus ehk elutee.

Tea, et me kõik oleme loojad, võimelised ise enda elu looma ning võimelised kujundama läbi praegu tehtavate otsuste täiesti uut saatust.

Me oleme inimkonna elutee punktis, kus muutub meie ühine saatus.

Siit edasi on meie luua ja soovida, et meie elu on elamist väärt!


Armastusega, Kartin Luup

6 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page