top of page
Search

Suur karmaline kehastuste ring on lõppemas


Nüüd on võimalus enda jõud ja vägi karmalistest mustritest tagasi võtta ning karmalised suhted lõpetada.

On aeg, kus saab läbi üks karmaline kehastuste ring ja tehakse uus valik, kuidas jätkata edasi enda energiate suhetesse panustamist.

Jaanuari lõpu energiates on võimalik välja astuda isiklikest mustritest, mis panid meid üha uuesti karmalisi energiaid ehk karmalist kehastuste ringi kordama.

Käitumis- ja mõttemustrites tuleb nähtavale, mis pani valima uuesti eelmistesse kehastustesse tulekut, sidus hingeteadvuse madalamate hirmuenergiatega või mis on algpõhjus, miks veel jätkuvalt ollakse karma mustrites siiani kinni. 

Energiad toovad esile karmaliste mustrite ristumise ja läbipõimumise kohti, mis on nüüd võimalik lahti sõlmida ja saavutada täielik vabadus ja iseseisev enda teel liikumiseks.

Inimkond on jõudnud sellesse punkti, kus igaüks on praegu võimeline vabanema eelmiste aegade karmalistest kohustustest ning asuma enda puhtasse/vabasse hingetee suunda.

Me oleme aegu enda karmaliste teemade ja suhete mustritega üksi olnud, kuid nüüd see ajastu lõpeb. Ring saab täis ja meil on olemas energeetiline toetus, et sealt väljuda.

Jaanuari energiad toetavad suurpuhastust suhetes ning jaanuari täiskuu energiad rakendavad enda elus/suhetes uue karmavaba suuna alguse.

Energiad selginevad, tunded puhastuvad ja selle tulemusena tekib enda elu valikutes äratundmine, et mis on õige.

Tänu selgusele avanevad meile uued võimalused. On alanud aeg, kus me saame enda elujõudu aegu kinni olnud karma suhetest vabastada ning rakendada seda enda eluteel uue suuna avamiseks.


Mida tähele panna:

 • Praegu tulevad uuesti kordusesse sellised olukorrad, kus meie energia on veel karma mustritega seoses. Need on olukorrad, mis tuleb selliste mängude alt ise vabastada, sest KARMA on meil juba tehtud. Nüüd on aeg ennast ise vabastada, et enam ei hoiaks neid mustreid enda eluenergiate peal endiselt üleval.

 • Paljud mustrid suhetes on seotud just suguvõsaliinidega ning paljud hinged astuvad nüüd suguvõsaliinidel toimuvast täielikult välja. Praegu on aeg enda poolt teised hinged ise vabastada. Pane tähele, millega Sa veel ise-ennast vanades hirmu/süü/sõltuvuse/nõrkolemise/ohvri mustrites kinni hoiad?

 • Hetke energiad on seotud enda jõu ja väe tagasisaamisega erinevatest sõltuvuse- või hirmupõhistest mustritest. Küsi endalt, mida Sa tegelikult kardad?

 • Keha on praegu kõige aktiivsemalt karmalisi ja muid vanu mustreid vabastavas etapis. Kehas puhastuvad rakumälu seosed vanade lubadustega ning mees- ja naisteemade tasakaalu kohad tervenevad. Algab enda jõu ja väe tagasitoomine praegusesse kehastusse.

 • Suhetes on käsil eelmiste aegade lepingute lõpetamise viimased punktid. Neis kohtades on vajalik teha enda sees lõpetavad otsused, et teemad ei jääks uuesti korduma või seosed ei jääks enda keha peal endiselt aktiivseks.

 • Aeg on teha lõpetavaid otsuseid ja samas alustada uue teega, mis annab kõigile osalejatele vabaduse uude algavasse suunda edasi liikuda.

 • Jaanuari keskpaik näitab tõde. See on vaja endas läbi näha ning anda luba uuel sündida.

 • Praegu lõpevad nii suuremad, kui ka väiksemad kehastuste ringid. Selle tulemusena saavad paljud hinged uue võimaluse kehastada juba selles elus enda uue potentsiaali pealt, mis on eelmistest mustritest/otsustest vaba.

 • Uus suund saab olema puhas enda HINGE suund, sõltumatu, vaba, elus.

 • Uued valikud enda elus tunneb ära selle järgi, kui südamesse tekib vabanemise tunne ja rõõm. Või tekib enda sees selge teadmine, et selle otsusega saadakse elus päriselt vabaks.

 • Mustrite lõpetamine avab olemasolevates suhetes uued võimalused. Paljud saavad vabaks selle elu pingetest ning leiavad koos edasi minemiseks uue tee. See tee algab juba jaanuaris tehtavate otsustega ning terve 2024 aasta avab täielikult uuel teel käimise uued suunad.

 • Jaanuaris tehtavad otsused muudavad sellel aastal paljude elusuunda. Ole selleks valmis!


Hetke teemad on südant puudutavad ja hing puudutab südame kaudu kõige isiklikumaid teemasid/suhteid, et saavutada täielik vabadus nii, et kõik saaksid minna suhetes enda hingeteele.

Tekivad uued jumalikud võimalused välja astuda sellistest painajalikest teemadest, mis on olnud terve elu ja ajastuid suhetes koormaks.

Kui lubatakse ja julgetakse teha uusi otsuseid, siis sellega kaasneb kõrgemalt poolt ka täielik toetus. 

Vali need suunad, mis justkui iseenesest praegu nähtavale tulevad ning tee selliseid otsuseid, mida Sa varem poleks julgenud teha! 

Täieliku toetuse saavad need suunad, mis on kooskõlas kõigi kõrgema suunaga.

Julge proovida, julge otsuseid teha! 

Vali tee, mis avab Sulle järjest uusi uksi, just see on õige tee!

Puhas rõõm aktiveerib lihtsalt uue kandevõime uude suunda elus ja kaastunne lõpetab kannatuse energeetika!

Vali vabadus, julgus, autentsus, elujõuline elu ning rõõmu ja armastuse tee!

Ole Sina see, kes lõpetab enda poolt vanad seosed ja näe, kuidas Sinu elus muutub kõik iseenesest elurõõmuks!


Armastusega,

Katrin Luup

574 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page