top of page
Search

Uus häälestus ja arenguhüpe

Kas valida ümbersünd või tagasilangus?

Novembrikuu iseloomustab energeetiliselt seda, millesse Sa usud ja see tuleb ka Sinu elus esile!

Kuu toob kõige enam esile enda uskumuste süsteemi, et kuidas usutakse enda sees, millist elu ollakse väärt elama.

Novembrikuu jooksul avaneb palju võimalusi, kuidas parendada enda elu. Energeetika toob järjest meie teele uusi uksi, millest on võimalik sisse astuda.

Esile tuleb märke, juhatust, pakkumisi ja see on aeg, mil oleks hea uuest suunast kinni haarata.

Need on võimalused, mis avavad meile uue reaalsuse, näitavad teed, juhatavad meid sobivamasse elusuunda ning aitavad uuele teele edasi liikuda.

Praegu algab aeg, kus on võimalus avada enda uusi koode ning alustada uut elu. Novembri energeetika näitab kätte kõik need kohad, kus tuleb valida vana asemel uus. Energiad ei käivitu enam vana süsteemi pealt ning kõik vananenud energia kukub enda käsutuses kokku.

See võib tekitada tunde, et energia seisab, keegi justkui kiusab või kõik saab otsa. See võib tekitada lootusetuse tunnet, mõistmatust ja stressi.

Samas on november end uuele teele keeramise kuu ja see mis ei kuulu enam uue tee juurde, see enam ei käivitu.

Novembri väljakutseks on tegeleda tundega, et «kõik töötab minu vastu» ja kuidas keerata see tunne ümber nii, et «kõik töötab hoopis minu kasuks ja kõik on minu poolt?»

Järgmised kaks nädalat võib tekkida justkui tühjuse tunne. See on aga aeg, kus tuleks end täita uute mõtetega, kuna see on uute suundade ja ideede energias vastuvõtmise aeg ja need kaks esimest nädalat oleks hea pühendada ise-endale.

Sel ajal puhastub ka energeetika kõigest aegunust ja siis on just kehaliselt vaja rahulikumalt võtta, sest keha puhastub vanadest karmalistest seostest ning mineviku energeetikast.Kehaenergiad teevad üleminekut uude reaalsusesse, tavateadvuses toimuvad uuele infole häälestumise protsessid ning peatasand koos kõriga võtab vastu uusi helisagedusi. Kui sellel ajal tuleb mineviku ajajoontelt esile midagi teema, siis see on mõeldud mineviku mustrite lõpetamiseks ning millegi sulgemiseks.

Need energiad/teemad või seosed näitavad meile kätte, kus vana energiaga ei tohiks enam jätkata ning kus tuleb valida uus suund.

Noorkuu ajal (13. novembril) ongi juba võimalik keskenduda uutele suundadele, esimesed uued ideed enda elus vastu võtta ning midagi uut enda elus liikuma panna.

Kõik energiad, mis enda uue häälestuse/heliga enam ei resoneeru, oleks vaja kiiresti lõpetada.

Kui aga jätkata ikka veel vanade teemade/häälestuste edasi punnimist, siis tekib sageduses langus ning saab kogeda kannatust.


Mida novembris märgata:

Kui keha ära väsib, siis on vaja lõpetada enda sees võrdlemine ning valida uus häälestus, kus tuleb keskenduda hetke parimale võimalikule suunale.

Novembris tulevad esile kõik need suunad, kus töötatakse ise-endale vastu.

Seal on vaja üles leida ja selgeks õppida oma sisemise negatiivse, ennast hävitava tunde ümberpööramine positiivseks ja ennast toetavaks tundeks/energiaks. Ehk kõige hullem tunne/teave/situatsioon pannakse hoopis enda kasuks tööle. Need kohad on hüppe kohad enda arengus.

Kui on tunne, et keegi või miski kiusab, siis oled see kiusaja Sina ise. Sa ise soovid midagi kiiremas korras enda elus ära lahendada. Seda, mis on juba tükk aega olnud seisvas energias. See on Sulle test, kas suudad lahendada/mõelda enda elus uue perspektiivi pealt.

Praegu on kõik teised Sinu elus Sinu enda mingi hingeosa peegeldajad. Novembri jooksul tuleb kõik hingeosad kokku korjata ning enda sees ükeks tervikuks saada. Meie hingeosade peegeldajad aitavad meil meie hingetraumasid tervendada.

Novembrikuu jooksul saab tervendada selliseid hingetraumasid, mis on seotud surmakogemusega, lahkumistega, eraldatusega, altvedamistega, usu puudumisega, käega löömisega, pettumustega, hirmudega jms.

Novembris on võimalik teha kas suur ümbersünd või jääda kaotajaks, ohvriks ja pettujaks.


Novembrikuu energiate soovitus:

  • Tee selles kuus ise hüpe!

  • Ära karda teha uusi otsuseid!

  • Saa iseenda elus peremeheks!

  • Ole ise see, kes leiab uusi lahendusi!

  • Vabane enda varjudest!

  • Alusta enda väekoodide avamist!

Novembri teine pool on juba lubavam, sest siis hakkavad küsimused lahenema. Aga seda juhul, kui teed ise uusi valikuid!

Nüüd on aeg ennast usaldama hakata, vajadusel leia endale toetaja, kaasliikuja või mõistja.

Kui oled aga juba paremas kohas, siis ole ise teistele eeskujuks, ole toetaja, ole juht!


Armastusega,

Katrin Luup5 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page