top of page
Search

Valgusväljade vastuvõtmine loob teadvusenihkeid ja muutusi rakutasandil


Veebruari teisest poolest alates intensiivistub kehas valgusväljade sügavam vastuvõtmise protsess rakutasandisse. 


Valgusväljade vastuvõtmine algatab rakutasandil esimesed muutused, mis puudutavad TEADVUSE NIHKEID enda SISEMISTES ARUSAAMADES ning tunnetuses seoses tervenemise, loomise või elus uute võimaluste vastuvõtmisega.

Rakutasandi puhastusega kaasneb tavateadvuses ühenduse saamine enda alateadvuse kõige pimedama alaga ning esile tuleb iseenda seest kõige sügavamale peidetud nõrkus või hirmu teemakoht. Kõige enam puudutab see keha ennast ja minevikus tehtud otsuseid seoses suhetega.

Meie teadvuses hakkavad nähtavale tulema kohad, mis takistavad meil ENDA ARMASTAMIST ja päriselt vastu võtmist sellisena, nagu me täna oleme.

Kehas hakkavad toimuma esmased sügavamad energeetilised muutused/protsessid, mida on tunda füüsiliselt kehas tugevamalt.

Kehatasand hakkab end ette valmistama kevadiseks pööripäevaks, kui toimub üleminek KÕRGEMASSE TEADVUSESSE KOOS FÜÜSILISE KEHAGA.

Iseenda Minapilt on alustamas enda tumedama ala läbimist, mis on siiani takistanud SUHETES ARMASTAMISE võimalust.


Algavad sügavad kehaprotsessid:

 • Kehas ja tavateadvuses puhastuvad alateadvuse need alad, mis on endiselt kinni vanade mõtete/programmide all.

 • Alateadvuses on endiselt liiga suur pinge ja koormus, mis pingestab nii keha kui tavamõtlemist ning keha hakkab puhastama kõige suurema surve all olevaid pingekohti, et üleminek uude reaalsusesse saaks toimuda koos kehaga.

 • Kui keha on endiselt vanade mõtte-programmide progrrammeeringute all, siis tavateadvuses keerlevad endiselt alateadvusest tulevad vanad uskumuste mustrid. Keha hakkab madalaid sagedusi läbi töötama ning kõik tegemata teemad aktiveeruvad ja tulevad esile.

 • Uue energia südametasandisse vastuvõtmisega aktiveerub kehas mitmekordne puhastusprotsess, mis hakkab vanu mõtteid alateadvusest esile tooma, et kogu kehas saaks toimuda ühtlane valgusega täitumine. Valguse sagedus toob esile kõik enda eest varjatud pimedad alad.

 • Puhastusprotsesside läbides toimub sageduse tõus kogu kehas. See omakorda toob esile TEEMAD SUHETES ning kohad, kus PUUDUB ARMASTUS.

 • Mida suurem on enda valmisolek tõusta toimima teadvuse kõrgemale tasandile koos kehaga, seda sügavamad alateadvusesse peidetud kihid meile puhastamiseks kättesaadavaks tulevad.

 • Veebruari kuu teine pool ja eriti täiskuu võimaldavad kõige sügavamaid tervenemise võimalusi. Kõik on enda kõrgemalt poolt juhitud ja neid puhastusi ei ole vaja karta.

 • Esile hakkavad tulema hirmud, mis on just salvestunud kehasse/rakumälusse.

 • Kõige enam tuleb tervenemisse ja taastub naiselik energia ning meesenergias on vaja üles leida kese.

 • Lisaks selgrookanali taastamisele on järg ka närvisüsteemi taastamise käes.

 • Veebruaris käivitub seedesüsteemi üleminek uuele toimimisele. See toob kaasa erinevate sõltuvusteemade nähtavaletuleku.

 • Võimalik on endas läbi näha sõltuvusega seonduvaid mustreid ja sõltuvustest väljuda. Sõltuvusteemad on nii kehalised, meelelised, energeetilised, kui ka suhete teemades.

 • Sõltuvustes on nõrkuse kohtadeks tõmme tagasi vanasse energeetikasse, usalduse puudus ja ego laiskus. Kas oled enda vajadustest sõltuv? Kas suudad ohjeldada enda ihasid?

 • Kui soovid saada vastuseid enda küsimustele, siis palu vastust kõigilt kolmelt tasandilt korraga. Küsi kehalt, südamelt ja hingelt, mis tunne tuleb vastuseks? Kerge või raske? Kui kõigilt tuleb sarnane tunnetus, siis see on õige suund.


Kõrgemad valgusväljad sisenevad tavateadvusesse läbi südametasandi ja füüsilisse kehasse läbi pealae/krooni. Edasi kõrgem energeetika laskub selgrookanali kaudu järk-järgult allapoole, kuni kogu selgroog on uue kõrgema energiaga käivitunud. 

Selgrookanalis puhastuvad järjest kõik teemad, mis takistavad kõrgema voo selgrookanalisse sisselaskumist. Uus kõrgem voog omakorda aktiveerib närvisüsteemi ning see omakorda toob puhastusse alateadvuses olevad mõtted ja tegemata tunded.

Kui kogu füüsiline keha on uue valgusvooga täitunud, toimub koos uue HINGE MINAGA ülestõus kõrgemasse reaalsusesse ehk tajusse. See on toimumas uues joonduses kevadisel pööripäeval.

Praegu toimuvad kehas ja suhetes ettevalmistavad protsessid järgmiseks pöördeks. 

Kehas on seos tervenemisega ja vanast väljatõusmisega. 

Suhetes algavad veelgi suuremad väljakutsed, kus on vaja üles leida ENDA ARMASTAMINE ja ARMASTUSE VALIMINE igal hetkel. Kõik muu võib olla vana varju peegeldus.

Praegu jälgi enda sisetunnet, hinge hella juhatust, tee kehale pai ja anna endale otsusteks aega.

Hinge armastus on kõige suurem jõud! Hinge armastuse jõud tervendab, kannab ja juhatab Sind igal hetkel! 

Usalda, Sinu Hing valib alati armastuse tee! Hing teab, kuidas tervendada keha ja suhteid ning kuidas ise olla ARMASTUS!


Armastusega, Katrin Luup

303 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page