top of page
Search

Veebruar toob müstikat ja kõrgema tasandi infot


Veebruaris on võimalik oma hinge juhatusel tõusta uuele toimimise tasemele ning terve kuu võib tuua meile palju üllatusi. Hing on meid praegu algavaks ajaks juba pikalt ette valmistanud, et me oleksime valmis uues reaalsuses ja oma praegustes suhetes uusi kogemusi kogema. 

Kui me jaanuaris avasime endale võimaluse tõusta välja vanadest struktuuridest ja kinnismõttelisusest, siis veebruari energeetika hakkab läbi tooma müstilisust ning valab meid üle kõrgema tasandi infoga.

Nüüd on aeg päriselt otsustada, kas oled valmis endas avama täiesti uudse maailmapildi ja valima juba täna oma kõrgema hingetee?

Veebruari alguses algab hingetasandilt uue info allalaadimise periood, mis on ettevalmistav uues reaalsuses toimimiseks. 

Paljud on juba enda hingega tugevama lõimumise/kontakti loonud ja sellega algab kollektiivne kõrgema hingetasandi energeetika allalaadimine enda südametasandi väljadesse. 


Veebruarikuu energeetika toob nähtavale uued, oma hinge sõnumid:

 • Hingeteadvus hakkab järjest rohkem esile tooma selliseid situatsioone ja valikuid, mis toetavad meid oma hingeteel edasi liikumast. Hing avab uued suunad, müstilised kogemused ning järgmise taseme võimalused meie eluteel.

 • Avanevad sellised võimalused, millest Sa varem oled ainult unistanud lootmata, et need kunagi täituksid.

 • Vajalik on USALDUS. Kui praegu tuleb esile järjest soodsaid võimalusi, siis see on Hinge poolt juhitud tee. Jälgi toetavaid märke!

 • Läbi kõrgema teadvuse hakkab nähtavale tulema elu suurem pilt. Enda sees on võimalik hakata kokku panema nii oma praeguse, kui ka oma eelmiste elude teavet.

 • Praegu juhitakse meid tegema selliseid julgeid otsuseid, mida me võib-olla isegi enda mõtetes ei ole veel valmis tegema. Neis valikutes on vajalik kuulata enda SÜDANT. Läbi südame avaneb INTUITSIOON ja tekivad seosed, mis aitavad meie otsuseid kinnitada.

 • Hing juhib/avab info, millega saab elus pikemas plaanis edasi minna. Aeg on ühineda suurema plaani infoga, mis toetab samuti isiklikus elus edasi liikumist.

 • Hing näitab kätte vanu uskumusi, mis on meie maailmavaadet piiranud. Toimub uskumustest väljumine ning uskumuste tekkest saadud haavade parandamine.

 • Hing näitab, et elus on midagi enamat võimalik. Elus algavad sünkroonsused, mis on kõrgemalt poolt juhendatud.

 • Kui hakkad hinge juhatust usaldama ja kuulama, toimub mõistuses/tavateadvuses kõige suurem nihe. Elu juhindub edasi südame-hinge juhtimise alla.

 • Hing on valmis avama sellised elutee võimalused, mis vanas reaalsuses/ego teadvuses ei olnud võimalik.

 • Hing on koostöös kehaga, algavad tervenemised, mis on seotud kõrgema teadvuse allalaadimisega kehasse.

 • Suhetes toimub hüpe uude valmisoleku ja arengu kohta.

 • Nüüd tekib võimalus uute annete avaldumiseks, nende märkamiseks ja kasutusele võtmiseks meie elus.


Veebruaris me saame praktiseerida enda elus enda HINGE USALDAMIST ja vajadust hakata kasutama enda võimeid.

Mida suuremaks kasvab usk endasse, seda enam avanevad annete kasutamise võimalused, avanevad edu võimalused ja saadav tasu.

Kõik teemad, mis praegu ümbertegemisele tulevad on seotud varasemalt enda elus enda väe või endasse usu ärakaotamisega.

Praegu on aeg enda sees USK ja VÄGI uuesti taastada ning lõpetada allaandmise mustrid. 

Praegune aeg on mõeldud õigesse kohta FOOKUSE toomiseks ning enda ELLU millegi ENAMA lubamiseks. 

Kui veebruaris oma fookus õigele rajale seada, endale edukogemusi lubada ning neid kogemusi ka edukalt praktiseerida, siis kevadisel pööripäeval on võimalik avada juba mitmetasandiline ja KÜLLUSLIK ELU KOGEMUS uues reaalsuses.

Hingeteadvus tuletab meile meelde, et elu ei ole mõeldud kitsendustes eksisteerimiseks vaid MEIE ENDA SEES on midagi võimast, mis on vajalik läbi enda sisemuse aktiveerida, et toimuksid IMED.

Väga paljude jaoks algab nüüd läbi hinge toetuse täielik tervenemise periood. Tervendatakse keha, suhteid, üleelamisi ja küllusliku elu võimalusi enda eluteel.


Suhetes  avardutakse kõrgemale teadvuse tasandile:

 • See on suur läbimurde aeg, mis taastab suhetes terve olemise ning avab uued võimalused hingetasandi suheteks.

 • Suhetes tulevad esile tervenemise võimalused, kus leitakse üles info, mis ühendab ühisel teel koos käimist. Võimalik on lahendada terveid ajastuid käsitlemata erimeelsusi, tervendada lähedust, eraldatust ja mõistmatuse küsimusi. 

 • Abistavaks saab kõrgemal teadlikkusel ja südametasandil info jagamine. 

 • Esile tulevad sügavad jutuajamised, mis tervendavad meie maailmavaadet, ühendavad suhteid uuest kohast ning tervendavad ka seksuaalsusega seonduvaid teemasid.

 • Suhted saavad usaldatavamaks, kui need olid eelmises reaalsuses. 

Hingetasand tuleb meile suhete kaudu näitama, mis on järgmine samm enda teel liikumiseks. 

Usalda enda hinge valikuid ja hinge teed!


Armastusega,

Katrin Luup

323 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page