top of page
Search

Juunis toimub ajajoone valimine

Nüüd otsustatakse suhete tulevik järgmiseks kaheks aastaks

Juunikuu toob tähelepanu enda mõtetele. Kuidas mõtted meie reaalsust mõjutavad ja kujundavad.

Energeetika võimaldab nüüd tõusta enda tavateadvuse igapäevase reaalsuse tajumises kõrgemale tasemele. 

Aktiveerub mõttetasandi kasutamise see pool, mis võimaldab mõtteid juhtida ja tõusta hirmumustritest välja vaatlejaks. 

Tekib teadmine/äratundmine, et milline Sinu otsus hetke olukorras kõige tugevamalt Sinu tuleviku kulgu mõjutab.

Paljudel aktiveerub võimekuse tase vaadelda enda elu mitmest perspektiivist korraga ehk saavutatakse võimekus näha mitut võimalikku ajajoont korraga ja nende vahel valida. Juuni esimeses pooles tulevad nähtavale need ajajooned, mis mõjutavad tugevamalt meie kõigi ühist edasist saatust ja pööripäeval saab teha valiku, milline ajajoon jääb kehtima.

Individuaalselt jääb alati alles ka kannatuste ajajoone valimise võimalus ning seepärast reaalsused lahknevad. Osad kogevad, et kõik läheb hästi ja nad on õnnelikud, teised jälle kogevad vastupidist ning need reaalsused eksisteerivad paralleelselt, kuid omavahel kokku ei puutu.

Reaalsuste lahknemise punkt algab sellest pööripäevast tugevamalt

Enne pööripäeva on võimalik enda sees avada eelmiste kehastuste oluline info, et teha praeguses elus sarnastes olukordades paremad valikud.

Info läbinägemine võimaldab mõista millised on tagajärjed, kui valida oma elus teatud suund.

Uus energiavoog aitab paljudel tõsta enda tundlikkuse taset kõrgemasse toimimisse. Ning enne pööripäeva avaneb enda jaoks palju laiem maailmapilt ning teadmised, kuidas enda võimeid/tundlikkust tulevikus kasutama hakata.

Pööripäeva ajal tekib uus teadlikkus, küpsus ja mõistmine, kuidas on võimalik teha teadlikke otsuseid, mis tõstavad enda sees esile kõrgemaid ajajooni, mis võimaldavad elada rahus, turvalisuses ja käia oma õnne teed.


Juuni esimene nädal

Juuni esimene nädal võimaldab enda sees kontakti saada kõrgema taseme selgelt teadmise/äratundmise võimetega.

Juuni noorkuu (6. juuni) annab selguse, milline mõte/seeme on vaja endas uuel moel tööle panna, et uued loomesuunad, koostööd või koos ühine tee saaks käivituda.

Enne pööripäeva tulevad nähtavale kollektiivsed mõttemustrid, mis veel meie kõrgema teadvuse kasutamist tavareaalsuses piiravad. Kuu esimene pool näitab, millised ajajooned iseennast praegu kõige tugevamalt mõjutavad.

Paljud näevad läbi, millistest mustritest on aeg välja astuda ning see annab võimaluse elu alustada uuel/kõrgemal ajaliinil.

Paljud eesminejad on ennast selleks juba kõrgemates toimimistes ette valmistanud, et teha koos otsuseid, mis mõjutavad 2024-2026 aasta sündmuste kulgu.

Praegu on otsuste aeg, kus iga valik otsustes määrab sagedusriba, milles ta toimib paar järgmist aastat. 

Hetke valikutes on olemas nii trauma ja kannatuste, kui ka vabaduse, õnne, rahu ja külluse ajajooned. Küsimus on ainult selles, et mida peab päriselt selleks tegema, et soovitud ajajoon realiseeruks?

Paljudel selleks oskused ja teadmised paraku puuduvad. Soovitakse küll endale parimat ajaliini, kuid oma mõtete, sõnade ja tegudega luuakse hoopis vastupidist. 

Kuid võimalus on valida kõrgem tee, kus enda sees teadlikult valitud õiged sagedused, tunded ja mõtted võimaldavad meil elada endale soovitud elu.


Mida teadvustada, et aktiveeruks kõrgem ajajoon?

  • Juuni energiad näitavad, kuidas Sa tegelikult mõtled. Kuidas mõte ja tunne koos loovad isiklikku reaalsust enda elus. Nähtavale tulevad need mõtted, mis tekitavad endas kahtlemist või tühistavad soovitud soovid. Juunis on hea aeg näha läbi endas kahtlemise kohad ning need ümber teha mõteteks, mis toetavad enda eluteed. Juunis on kättesaadav/toetatud enda mõtete muutmise võimekus.

  • Ajajooned on seotud enda sees olevate otsuste ja uskumustega, et mida Sa usud, mis on VÕIMALIK Sinu enda eluteel? Mida Sa enda sisemaailmas/tunnetes/mõtetes koged, see tuleb ka Sinu reaalsusesse.

  • Ajajoonele tekivad just need võimalused, milles ollakse energias kõige enam kindlad ja kuhu panustatakse kõige enam isiklikku energiat. Ajajoonel avalduvad sellised võimalused, kus saab läbi elada enda sees olevat.

  • Ajajoone valik on valik enda sees. Esimesena avaldub see, millesse keegi sügaval enda sees usub. Hetke energiad võimaldavad väljuda väljadest, kuhu enda reaalsus enam ei kuulu ning lõpetada suhted, mis enda energiat alla tõmbavad.

  • Lõpetades vanale mõttele/uskumusele energia andmise, kaob see ajaga enda elust. Seos/kogemus saab otsa, kui enda poolt panustatud energialaeng on otsas.

  • Teadlikult keskendudes südamega elamisele, kõrgematele väärtustele või headele tunnetele tekitavad need enda sisse kõrgema sageduse, mis kannab elu uutele kõrgustele ehk ajajoonele.

Enne pööripäeva toimub suhetes ajajoone valik, kuidas edasi liikuda järgnevatel aastatel.

Kõige lihtsam on ajajoonel toimuvat vaadelda läbi suhetes toimuva. Juunikuu energiad toovad nähtavale partnerlust puudutavad mõtteid ja uskumusi.

Juunikuus on hea vaadelda, mis Sinu elus muutub, kui hakkad teistmoodi mõtlema? Energeetika toetab kõrgemaid mõtteid ning uue elu väljendusse toomist.

Kõige kiiremad muutused avalduvad lähisuhetes, sest lähisuhetes õpitakse koos tulevikku looma ning suhetes avaldub ka enda tegelik võimekus.

Juuni on uute otsuste tegemise kuu. Otsused on mõeldud enda sisemaailma korrastamiseks, et meile saaks avalduda parim võimalik.

Teadvusta, et muutes sisemaailma/suhtumist muutub ka Sinu elu. 

Toetu juunikuu tõusulainele, mis tõstab mõtteid mõtlema parimas suunas ning toetab heaolu sageduste loomist.

Loo armastust, avarda südamega elamist ja vali oma hingetee!


Armastusega,

Katrin Luup

654 views

Recent Posts

See All

Commentaires


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page