top of page
Search

Kohtumine oma hingega ja hingepuhtus

Oleme kahenädalase varjutuste koridori keskpunktis, mis toob esile iseenda elus toimuva kohta kõige suurema sõnumi. Varjutuste koridor sulgub 8. aprillil täieliku päikesevarjutusega ning sellel ajal saab rakendada uue teabe enda eluteel toimivaks.

Varjutuste aegu me näeme täpsemalt, mis mõjutab meie elu valikuid ja sisemisi otsuseid või mis takistab meid oma eluteel soovitud suunas edasi liikumast.     

Seekordne sõnum on seotud isikliku arengu võimalustega perioodil 2023 kuni 2026 ning seetõttu tulevad esile väga sügavad elu ja suhteid puudutavad teemad või elusuunda muutvad otsused. 

Eesolev täielik päikesevarjutus näitab meile mitut võimalikku suunda korraga, sest me oleme jõudmas selle arenguperioodi keskpaika.   

Hetkel on võimalus näha, kuidas me oleme läbinud enda väljakutseid alates 2023. aastast siiani ning millele on vaja tähelepanu tuua järgnevatel aastatel siit edasi. 

Varjutuste sõnum toob esile teemasid, mis otseselt mõjutavad järgmiste aastate ajaliine. See, milliseid valikuid me praegu enda sees teeme on järgmiste aastate kogemustes sees. 

Selle varjutuste koridori teisel nädalal me kohtume enda sisemise puhta hinge aspektiga. See kohtumine tuleb meile meelde tuletama ja näitama meie puhast olemust enda sees. 

Kohtumise eesmärk on taasäratada enda hingepuhtus, et me enam oma teelt kõrvale ei eksiks.

See võib olla üks puudutavamaid kogemusi selles elus, sest see kohtumine toimub otse enda südames.

See on enda südames otse enda hingega rääkimine. See on hingevalguse poolt hoitud ning kõrgete valgusväljade ja helide poolt kantud kohtumine.

See kohtumine näitab, kus Sa praegu tegelikult oled. See on eriliselt aus, kohalolus, armastav, tingimustest väljuv, sõnumeid toov, uusi võimalusi näitav, eksimustest teavitav, enda väärtuseid meelde tuletav, valgustav, tervendust toov ja keha kosutav.

Varjutuste koridori energeetika avab võimaluse endale otsa vaadata ning enda hingelt otse vastuseid saada. 

Hing on valmis avama uued teadmised uutest kohtadest. 

Kas oled valmis saama tagasi enda seest enda puhta kontakti iseendaga ja siit edasi tegema otsuseid oma kõige puhtamast kohast? 


Teemad, millele tuua tähelepanu on:

  • Kontakt ise-endaga, kuidas seda hoida ja mitte ära langeda ebapuhtusesse, egosse või võõrastesse mängudesse. Energiad näitavad, mis endiselt meid endast välja viib ja kus kontakt oma kõrgema minaga kaob.

  • Kuidas teha kõige puhtamast kohast otsuseid? Energiad hakkavad näitama, mis on meie nõrgad kohad ja kuidas saab ise-endale toetuda.

  • Esil on teemad, mis mõjutavad ise-enda loomingut ning teemad kuidas väljuda manipuleerivatest mõjudest. Sinu hing näitab Sulle, kuidas on iseendas võimalik avada uusi teadmisi ning kuidas ennast usaldada. Tekivad äratundmised, kellega luua uued koostöö võimalused ja kus on ees loomingut katkestavad hirmud või millal valida uus suund iseenda teel.

  • Järgmiste aastate areng 2024 kuni 2026. Kuidas me loome endale tuleviku liine. Mis mõjutab loomist. Suur seos on suhetega. Kuidas suhetes jätkata.

  • Hetkel tulevad esile korduvad teemad, millega on enda väljakutsete kohtades üha uuesti enda teelt kõrvale mindud. Need kohad on seotud enda mõtete ja tunnetega ning sellega, kuidas need koos loovad elus toimuvat. Energiad näitavad, millised mõjud on meie enda mõtetel veel peal ning mis on meie eelmiste aastate kogemustes veel lõpuni tegemata.

  • Esil on suhete teemades ego väljakutse kohad, mis kitsendavad järgmiste aastate arenguhüppeid või loomise kasutamist. Suhetes on võimalik avada uus tase, kuidas selleni jõuda?

  • Esil on valikute võimalused. Uued võimalused avanevad veel sellel aastal. Ja praeguste otsustega, kas avanevad uued uksed või tuleb midagi juba olnut uuesti nähtavale, mis vajab veel sellel aastal lõpetamist.

  • Kehas on rakutasandil sügav puhastus. Kuidas keha toetada nii, et väljuda vanadest mustritest, vabastada valu ja valida uus.

  • 2024. aasta eesmärk on iseendas enda puhta olemusega uuesti täieliku kontakti loomine/saavutamine ja täielik häälestus puhtale juhatusele enda sees. Energiad näitavad täpselt, kuidas see praegu toimib või kuidas ei toimi.

  • Algab uute dimensioonide ja ulatuste avamine iseendas. Millised takistused on seal veel ees ja mida märgata?


Selleks, et vastuseid saada, loo enda sees puhas, mõjutusteta ruum ning mine enda sisse vaikusesse.

Luba endale hoitust, hinge poolt pai ja taju kõiksuse armastuse kõrget kohalolu.

Tea, et küsimustele on vastused juba olemas, sest muidu Sul ei tekiks enda sees just neid küsimusi.

Sinu hing juhib Sind puhtusesse, õigematesse valikutesse ning näitab Sulle praegu just neid olukordi, mida Sul on vaja endas ausalt läbi näha. Sinu hing juhatab Sind armastusega uuele teele. Lihtsalt jälgi, mis toimub ja taju sõnumeid ning võta oma sisekõne vastu.

Vastuse või õige suuna edasi liikumiseks tunneb ära sellest, kui südames läheb helgeks ja valgeks, kui tekib sisemine rõõm ja rahulolu ning kui tajutakse uue energiaga täitumist. Kui aga äratundmist ei teki, siis ollakse veel endiselt enda sees teel. 

See on sisekõne iseendaga ja igati tervendav seisund. Usalda endas avanevaid tajusid ning luba enda sees olevatel energiatel ennast tervendada.

Kui aga vastused kohe ei saabu, siis kogu veel jõudu ning proovi mõne aja pärast uuesti. 

Tea, et Sa oled õigel teel, armastatud ja helguse poolt kantud. Tea, et just praegu on Sinu teel need sõnumid, mis aitavad lahendada kõik need olukorrad, millega Sa tegeled, Sulle parimal moel.

Ole enda teel õnnistatud!


Armastusega,

Katrin Luup

272 views

Recent Posts

See All

Comentários


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page