top of page
Search

Pööripäeva energiad võimaldavad elumuutust

Pööripäeva energiates toimub elumuutus seal, kuhu me ise oma jõu ja väe suuname ning avaldub see, milleks me oma eluteel tegelikult hingena võimelised oleme. 


Sellel kevadisel pööripäeval ja järgneval kahel nädalal on energiad raputavat/äratavat laadi.  See aeg on puhastav, korrastav, lõpetav, joondav, äratav ja uuele toov üheaegselt. 

See energia on nagu kevadine voolav vesi, mis viib minema kõik, mille aeg on täis. See energia muudab, uuendab, annab meile jõudu ning täidab kõik tühjad kohad.


Sellel perioodil võib tekkida tunne, nagu ise oleks see kärestikuline jõepõhi ning samaaegselt helge kiire sillerdav veevool. Eriti on tunda uusi sagedusi ja tunnetust enda tunnetes, mõtetes/peas ja kehas.

See, kuidas ennast selles protsessis tuntakse on määrav, kas ülemineku protsess saab olema raske, kiire, aeglane ja rõhuv või hoopis kerge ja lustlik elumäng.

Hetkel võivad olla energiad liiga tõsised. Kui rasked tunded ka endas ülesse tulevad võib tundepagas olla energiate alla mattev. 

Hea oleks, kui saaks võtta kõike helgema koha pealt, siis saaksid ka protsessid ise kõrgematest sagedustest kantud.

Järgneva paari nädala jooksul on võimalused nii rikkalikud, et elumuutust võib teha kõiges, kuhu ise ollakse suuteline enda jõudu ja väge suunama. 

Samuti on energiad täis õpetuslikke trikke ja keerdkäike. Ka pööripäevale järgnev aeg on sõnumiterohke ning uusi muutuseid sissetoov.

Sellel pööripäeval on küsimus iseendale: Milleks ma valmis olen? Kas lasen kõik voolama ja võtan uued väljakutsed enda eluteel vastu?


Kevadise pööripäeva ja järgneva aja võimalused/teemad on:

 • Kevadise pööripäeva energeetika on uute energiate allalaadimise aeg järgnevaks kolmeks kuuks või kuni terveks järgnevaks aastaks. Sellel ajal saab allalaadimisi teha teemades, kus ollakse valmis sellel aastal uuendusi enda elus vastu võtma. Need on uut etappi puudutavad elulised küsimused ja arengus järge ootavad uued väljakutsed.

 • Peale pööripäeva tuleb esile uus periood mis näitab, milleks tegelikult ollakse valmis oma hinges enda uuel eluteel.

 • Algava joonduse eesmärk on ära tunda enda sees, milleks ollakse oma elus võimeline. Lisaks on selle joonduse eesmärk tõsta enda tase nii kõrgele, et uues etapis saaksime muutused enda elus kõige kõrgema energeetilise taseme pealt toimima panna.

 • Samuti on võimalik nendes energiates ette end valmistada aprillikuu energeetikaks, mil tuleb esile uue loominguga seonduv väljakutse koht.

 • Erilise tähelepanu saavad suhted, mis on juba ammendunud ning samuti need suhted kus on olemas juhatus uuteks suhte põimumisteks või enda teel järgmise etapi hingede äratundmiseks.

 • Ärkavad inimesed, kes on hingeäratajad, kellel algab uus missioon ning teekond enda teel.

 • Iseendas toimub äratundmine nendes valdkondades, kus on vaja otsustada, kellega oma teekonda jätkata ja millest on vaja väljuda.

 • Sisetundes tuleb esile kõik, mis on nüüd kindlalt läbi. Neis kohtades saab teha otsuse ja kinni panna vanad tegevused ning loomisharjumused.

 • Tekib teadmine või äratundmine selles, mis takistab enda väe kasutust. Need on veel vanad 3D mustrid ja nende kasutusaeg on läbi.

 • Lõpetada saab eelmiste elude sõltuvus-suhteid ja tervendada hingetraumasid.

 • Algavad uued koostööd uute sageduste ja mõistmiste ning võimaluste pealt. Sellega seonduvalt saavad toimuma enda energiasse esimesed allalaadimised, kus saadakse kätte uus info ja uued energeetilised ulatused kõrgemate koostööde käivitamiseks.

 • Kehas toimub enda jõu ja väe uuesti koondamine enda elujõuks ja terviseks. Algab enda isikliku väe käivitamine.

 • Samuti algab nende energiate käivitamine, mis on juba eelnevalt sisse toodud varasemates allalaadimistes. Teadvustame, et kõik vajalik on meis endis juba olemas.

 • Mõistmine, et milliseid isiklikke andeid on meil võimalik juba praegu kasutamisele võtta. Enda vastuvõtmine uue energeetika toimimise pealt, mis lubab meie annetel esile tulla kõige sobivamal moel.

 • Esile tuleb kõige suurem hirm, hirm elamise ees. Kui see täielikult ületada, algab võimaluste tee.

 • Algab tulevikuväljade vastuvõtmine enda uuele teele.


Kevadise pööripäevaga toimub nihe, kus vana ja uus energia üksteisest eralduvad ning tekib võimekus erinevaid teadvuse tasemeid ja ulatusi iseendas teadvustada. Paljudel ärkavad uued anded, kuidas ennast või teisi enda teadvuses tõlkida. 

Suurem joondus tuleb pea-tasandisse, kus toimub enda kõrgemate ühenduste sissetoomine enda kroontšakrasse ja teadvusesse ning sellest algab uute mõtete avanemisprotsess enda sees.

Avardunud teadvusega tekib võimekus rännata nii kõrgustesse, kui ka enda sisse sügavamalt ning see äratab teadmised enda kohta, mida varasemalt ei teatud või kuhu varasemalt ei ulatatud.

Energiad näitavad kehas, kus on kõige suuremad ülekoormatuse kohad ning kus keha on valmis väljuma kõigest liigsest ja koormavast.

See aeg näitab, millele panna enda kõige suurem tähelepanu, mis on tegelikult väärtuslik. Igaühel on võimalik avada väärtust loov tee, kus suudetakse kogeda õnne, rahu, tervist ja armastust.

Pööripäeva energiad puudutavad uusi ulatusi, austust elu ja kõige elava vastu. 

Kõik, kus veel on puudu austusest, läheb uues etapis ümbertegemisele.

Teadvusta endale, et Sa oled ajatu, Sa oled looja ning enda kogemuste algpunkt.

Ärata endas looja, usalda enda südant ning too armastus kõigesse enda loomingus.

Uus saab toetatud, ole julge looja. Luba ja alusta armastust täis uuega juba täna!

Armastusega, Katrin Luup

499 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page