top of page
Search

Partnerluses algab koosliikumise aeg

Praeguse kehastuse õpetunni mõistmine ja uue teabe  kiirendusega enda ellu integreerimine.


Enne pööripäeva toimuvad aktivatsioonid

Maikuu viimasel nädal tuleb tähelepanu südametasandi ja harknäärme aktiveerimisele, mis hakkab inimkeha ette valmistama suvisel pööripäeval toimuvaks hingeteadvuse joonduseks. 

Sel ajal saavutavad kehateadvus ja hingeteadvus suurima põimumise ning joondumise algallika energiatele.

See on keha jaoks kõige suuremat muutust loov alguspunkt, mis käivitab kehaenergeetikas hõrenemise protsessi. 


Mis toimub energeetikas enne pööripäeva:

Enne pööripäeva tuleb nähtavale teave, mis on olnud praeguse kehastuse kõige suurem õppetund.

See õppetund on seotud eelmistes eludes tehtud tegudest ja otsustest sündinud karmaga. See on seotud erinevate manipuleerivate energiatega ning mees- ja naisenergiate väärkasutamisega paljudes eelmistes kehastustes.

Õppetunni mõistmine avab võimaluse lõpetada kogu eelnev tsükkel ning alustada enda teed kõrgemates/hõredamates sagedustes.

Praegusel ajaperioodil nähtavale tulevad energiad näitavad meile õppetundide juurpõhjuseid, mis on kogu meie kehastuste jada eelmises arengutsüklis kinni hoidnud.

Hakkame mõistma, miks me oleme läbi kehastuste selliseid valikuid teinud ning koos pööripäeva energiatega avaneb meile võimalus neist vanadest ja kinni hoidvatest ajaliinidest väljuda.

Praegu on suurte valikute tegemise aeg ja need valikud määravad meie võimete avanemise ja uuel moel elamise võimalused meie uuel teel.

Planeedile sisenevad kõrged plasmaenergiad võimaldavad toimima hakata järgmise tsükli kõrgemates sagedustes. Vana tsükliga lõpetatakse vägivalla seosed ja karma energeetika.

Praegune eesmärk enne pööripäeva on enda saadud õppetunde mõista ja teadvustada ning integreerida see teadvustunud teave enda ellu kiirendusega.

Suvisel pööripäeval on võimalik kogu kehateadvus üle viia toimima kõrgema sageduse peale ning inimteadvuses ehk enda sees hakkab järk järgult avanema suurem äratundmine Universumi toimimisest.

Harknääre valmistub häälestuma veelgi kõrgemate sageduste vastuvõtmiseks ning see hakkab edaspidi mõjutama meie kehatasandi muutuseid ning mälu avardumist ja toimimist kõrgema tasandi mäluteadvuse pealt.


Mis toimub kehas:

 • Osadel hingedel avaneb võimalus sisse lülitada see osa oma kehateadvusest, mis hakkab kehas ümber muundama kõrgemaid sissevoolavaid plasmasagedusi.

 • Kehas lülitub uuel moel sisse südametasandi, harknäärme ja käbinäärme koostöö.  

 • Hingeteadvus hakkab läbi südametasandi keskme avardama hingemälu ulatust, mis tugevdab kontakti ise-endaga. Valguskeha aktiveerudes taastuvad mäluühendused toovad meieni enda uuel teel käimiseks vajaliku teabe.

 • Teadvustub, mis on tõde ja mis on illusioon ning see avab meile uued valiku võimalused, mis on siiani enda eest varjul olnud.

 • Südametasandi laienemine toob kaasa uued aktivatsioonid rakumälus ja DNA-s.

 • Kehamälus algavad veelgi suuremad puhastused kõigest, mis inimteadvuse avardumist takistab, sissesöödetud mälupildid, võõrprogrammid, valed jms.


Mis toimub suhetes:

 • Aktivatsioonid hakkavad avama inimteadvust uutele loomise suundadele. See käivitab hingest elamise võimalused ning südamest südamesse suhted.

 • Partnerluses/koostöödes algab koosliikumise aeg, kus on eelistatud hingetasandi suhted, teise hinge tegelik mõistmine ning hingeline kvaliteetaeg.

 • Paljud partnerlused jõuavad sellel suvel uue hingestatud suhteni. Väljutakse suhetest, kus tegelikult hingeühendus puudub.

 • Energeetiliste aktivatsioonide ja enda nõrkuste mõistmine ning tervendamine loob võimaluse südamete ühenduste tekkimiseks suhetes. Südamete ühendusteni jõutud suhetes hinged tunnevad üksteist, nad teavad, mis on teise poole hingelised väärtused ning hoiavad ja toetavad üksteise energeetikat ja arenguteed.

 • Algab hingede kokkusaamise aeg, kus tuntakse üksteist ära hingemälu ja hingeseoste kaudu.


Saadud  õppetundide teabe enda ellu integreerimine juhatab uuesti kokku hinged, kes oskavad kvaliteetselt luua, avardada teadvust ning kasutada loomisvõimekust kõigi kõrgemaks hüvanguks.

Algab ülemhingetasandi võimekuse kasutamine inimteadvuses ning kehas tärkab uuesti kõrgete ülemhinge energiate ja sageduste kasutamine. 

Ole valmis, Sinu sees tärkab uuesti puhas hing kogu oma ulatuses. Mäleta enda algset olemust ja ulatu uuesti Algallikani!


Tänu ja armastusega,

Katrin Luup

360 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page