top of page
Search

Suhetes algab uus reaalsus

Aprilli päikesevarjutus käivitas pooleaastase kiirendusliku enda tervendamise perioodi, mille lõpptulemus/eksam saab olema 2. oktoobri  päikesevarjutuse aegu.


Aprilli energiad siit edasi valmistavad meid ette  23. aprilli täiskuu energiateks, kus tuleb esile enda sees iseendas kahtlemise koht või võimalus ennast ületada milleski, mis on saanud selleks ajaks enda sees küpseks.

Me alustame praegustes energiates ettevalmistust nii suviseks ja sügiseseks pööripäevaks, kui ka oktoobri päikesevarjutuseks. Sellel aastal on meil suurim võimalus tõsta enda reaalsus ümber uude, omale soovitud suunda. Poole aasta jooksul me läbime mitu isiksuse testi ning oktoobriks on näha, millise uue vabaduse keegi on enda uues reaalsuses võimeline avama.

Aprilli keskpaiga energiad

Järgmise nädala energeetika toob nähtavale esimesed võimalused uutes energiates orienteerumiseks enda uuel teel.

Energiad hakkavad esile tooma võimendatult neid olukordi, kust saavad alguse endas või enda elus kahtlemise kohad.

Samal ajal jätkub endiselt endaga hingelepingu sõlmimine kõrgemal tasandil.

Hingelepingut sõlmitakse pikema aja vältel täpselt nii kaua, kuni endas tekib kõikides punktides hingerahu. 

Paljud hinged vaatavad enda elu veel mitmeid kordi üle enne, kui nad on valmis oma uuel teel edasi liikuma. 

See on seotud eelmise tasandi karmaliste energiate lõpetamisega hingede vahel ning see on sügav protsess, mis võib võtta mõnes punktis aega kauem, kui me enda praegustes arusaamades hetkel mõistame.

Aprilli keskpaiga väljakutse on JULGUS LOOBUDA millestki, mis takistab uuest kohast edasiliikumist.

Energiad toovad üheaegselt esile nii uusi võimalusi uues reaalsuses, kui ka neid kohti, mis hoiavad meid veel kinni mõistust piiravates vaadetes.


Mida tuleks enne täiskuud kahel järgmisel nädalal märgata:

  • Kõik ebamugavad teemad tulevad endale näitama neid kohti, mis eksitavad ennast enda teelt kõrvale, panevad veel tegema valikuid hirmust või tühistavad uut loomingut.

  • Praegused energiad võimendavaid neid kohti, kus on enda sees piirangud, kahtlused, puudub iseseisvus.

  • Loomist puudutavad energiad toovad esile neid valiku kohti, kus on võimalik teha suurem hüpe edasi. Kuid takistused näitavad, kus puudub usk enda võimetesse või loomise suurusesse.

  • Esil on enda kritiseerimine, mis kahjustab enda suuruse vastu võtmist.

  • Suhetes on esil kohad, kus mees- ja naisenergia peaksid uutes energiates hakkama nüüd koostööle. Kui hea ühendus puudub, toimub üksteise vähendamine, ahistamine, allasurumine või vanade energiate uuesti esiletulemine, mis vajavad tervelt koos edasiliikumiseks tervendamist.

  • Suhetes aktiveeruvad vanad kriisikohad, kus valitakse endiselt erinev suund, erinevad arusaamad või kus ei väärtustata teise poole andeid ja olemust. Esile tuleb alaväärsus või austuse puudus suhetes. ON AEG HAKATA TERVENDAMA SUHTEID ENDA SEES PÄRISELT!

  • Väljakutseks on julgus loobuda hirmudest, kahtlustest, enda materdamisest, teistega võrdlemisest jms. Samuti tuleb endas paika panna NÄGEMUS ISEENDAST, MIS ANNAB KANDEVÕIME LÄBI KOGU LOOMINGU.


Praegu on aeg vabaks anda kõik teemad/ego-kohad mis on enda meelekontrolli alt väljas. 

Me oleme välja astumas madalamast egomeele tasandist ja alustame loomist sellest kõrgemalt, tervemast kohast, mis on südametasand, algühendus iseendaga ning enda sees olev terve usaldus.

Terve järgnev poolaasta toob esile ainult selliseid väljakutseid iseendas, kus tuleb loobuda vanast ning valida UUS REAALSUS ENDA SEES.

Tänane küsimus ja lahendus enda sees on: KUI EI OLE VÕIMALIK, SIIS MIS ON VÕIMALIK? Uue võimalikkuse nägemine.

Kui valid UUENDUSED, hakkavad täituma hingelepingus kehtestatud uued suunad, kokkulepped, tervendused, uued koostööd, suhted ja uus loomine.

Too tähelepanu suhete tervendamisele ning tervenda suhteid enda sees.

SUHETES ALGAB ESIMESENA UUS REAALSUS! 

Armasta ennast ja too kõik see enda suhetesse, mida soovid uues reaalsuses ise kogeda ja Sa koged, et SINU SUHTED HAKKAVAD ÕITSEMA!


Armastusega, Katrin Luup

364 views

Recent Posts

See All

Comments


Liitu pühapäevase live sessiooniga

Soovid kuulata toimunud live seanssi?

bottom of page